Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi, laptop és/vagy tablet között gondolkodom 200.000 Ft íg Lányomnak szeretnék amin tud filmezni,tanulni,játszani stb... Ki melyik márkát/típust ajánlaná?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2022. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéni preferencia kérdése, de vannak 2-in-1 szétszedhető, vagy átfordítható eszközök is.
2022. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én HP laptopot javaslok + ha anyagilag belefér, akkor tegyél az összeghez még 60-80 ezer forintot, ha mindenképpen újban gondolkodsz. Annyiért már lehet olyan gépet kapni, amivel nem lesz kínlódás. Legalább Ryzen5 vagy i5 proci, 8 vagy inkább 16GB RAM és HDD helyett SSD. Ha játszani is szeretne rajta komolyabb játékokkal, akkor valami jobb VGA is kell bele, de az tovább növeli az árat.
2022. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyértelműen laptop szerintem, legalább 15, de inkább 17 colos. SSD legyen benne legalább 256, de inkább 500GB szerintem.
2022. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ettől olcsóbb ami jobb nincs, "játszani" alatt nem tudom mit értesz, mert 200ért max ilyen laptopot kapsz amivel jól el lehet lenni, de komolyabb játékra nem lesz alkalmas

2022. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!