Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az a laptop márka ami...

Melyik az a laptop márka ami kerülendő és melyik az amit lehet nyugodt szívvel venni? lista?

Figyelt kérdés
Nekem Acer van de sose panaszkodtam rá . Irhatnátok egy listát
2022. máj. 17. 08:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
#10 nem olyan durva szerkesztésre gondoltam. Nekem elég a laptop is. asztali amúgyse férne el.
2022. máj. 17. 09:13
 12/34 anonim ***** válasza:

200 alatt nem vennék laptopot, mert nem éri meg.


Én inkább úgy vagyok vele, hogy bizonyos kategóriák szerint kell dönteni.

Pl ha gamer laptopot szeretnél, akkor nem lenovot nézel, még ha annak is csúfolja magát 1-2 laptopja, de az a hagyjuk kategória...


Gamerből Asus és Acer drágább gépei amik valóban ilyen kategóriák, itt is az olcsó felejtős. Dell-nek meg úgy rémlik csak drágább gamer kategóriája van.


Üzletiből viszont a lenovo még szóba jöhet, mellette a dell is. A HP-ról nem tudom manapság mi a vélemény, de nekem elég régen volt HP-m, nem volt különösebben bajom vele, viszont ez egy kis netbook volt és anyagból is volt, mármint műanyag csak, viszont normális minőség.


Régi "gamer" acer laptopomban a hűtés volt ami meghalt, hiába volt 300 ezres kategória. Még használom, de már nem gamelésre, hiába az új hűtő, mégsem ugyanaz a teljesítménye, mint régen.


Asus zenbookom van 400-as kategória, pár éves. Teljesen meg vagyok vele elégedve, pedig nem csak alap dolgokra használom, hanem pl egyszerűbb 2D-s játékfejlesztésre, programozásra is. Ha nagyon pörgetem ez is azért fel tud melegedni rendesen, viszont nem forr a kezem alatt...


Elég régóta csak fém házas gépeim vannak, szóval az anyag elhasználódás és ilyesmi problémákkal kevésbé találkoztam. Meg én vigyázok a gépeimre.

2022. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"200 alatt nem vennék laptopot, mert nem éri meg."


250 a keret. Csak azt mondtam hogy amit linkelt laptop az régebben pár tizezerrel olcsóbb volt.

2022. máj. 17. 09:14
 14/34 A kérdező kommentje:
#12 amúgy köszönöm akkor az Asus még türhető márka?
2022. máj. 17. 09:15
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Azt tanácsként írtam, hogy alatta nem néznék, viszont ki lehet fogni jó akciókat.

Én a 420 ezres zenbookomat 280-ért vettem emagon, mert újracsomagolt volt. Tehát valaki megvette használta 1-2 hetet és visszaküldte. Semmi baja nincs és egy karc sem volt rajta.


Szétnéznék az újra csomagolt és használt gépek között is, mivel erősebb gépet tudsz venni ugyanazért a pénzért.

2022. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
#15 Hát a használtba nem bizok inkább újonnan kellene. :D
2022. máj. 17. 09:20
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#14:

Szerintem a 200+-os asusok már azért jók tudnak lenni igen.


Akkor vegyél újra csomagoltat ahol a bolt teljes garanciát ad rá, ha valami nem okés.

2022. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tisztában van vele, hogy az árak az utóbbi lassan 3 évben az egekbe szöktek.


3 éve még kaptam normális laptopot egyszerű irodai alkalmazásokra, internetezésre, 140.000 Ft-ért win 10-el.

---> ezt ma felejtsd el.


Sajnos az árak miatt, bele kell nyúlni a pénztárcába. De ugyanakkor nem érdemes megvenni a 40.000 Ft-al olcsóbbat mert nagyon megbánnád.


Kivétel! ha valóban nincs több pénzed és sürgős.


Sajnos ez mind pénz kérdése, semmi más.


Hiába akar az ember 3-400 e Ft-ért laptopot venni ha egyszerűen nincs annyi pénze és nem tud várni nem tud rakosgatni még hónapokig, hogy összegyűljön annyi.

2022. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18 lehet op rendszer nélkül is és windowst később rakod rá az se nehéz amúgy
2022. máj. 17. 09:43
 20/34 xKakashix ***** válasza:

mindig utána kell nézni youtube-on, olyan teszteket ahol lehet látni a hőmérsékletet, asus-nál volt pl olyan széria, hogy felsőbb kategóriában is gondok voltak a hűtéssel, régebben asus volt az egyik legjobb a gamer laptop kategóriában hűtés szempontjából, aztán jöttek az újabb szériák amik sokkal rosszabbak voltak, évet nem mondok mert már nem vagyok benne biztos, úgyhogy mindig utána kell nézni, youtube-on sok teszt megtalálható különféle laposokról és ne csak egy videó alapján ítélj, mindig szoktam hangoztatni, hogy laptopoknál mindig a hűtés az egyik legfontosabb tényező, mert hiába van high end hardvered, ha a rossz hűtés miatt nem tudod kihasználni

régebben amikor elgondolkodtam gamer lapos vásárláson, akkor mindig emiatt húztam inkább a mini-itx gépek felé, azóta csak ilyeneket dobtam össze, most is ilyenem van, azt legalább én összerakom, tudom mi van benne, könnyen fejlesztem és jó gépházban hűvös is marad

laptopot csak is abban az esetben vennék, ha tudom, hogy sokat fogom magammal cipelni, másképp nagyon nem éri meg

2022. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!