Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az a laptop márka ami...

Melyik az a laptop márka ami kerülendő és melyik az amit lehet nyugodt szívvel venni? lista?

Figyelt kérdés
Nekem Acer van de sose panaszkodtam rá . Irhatnátok egy listát
2022. máj. 17. 08:01
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20


Nekem a laptop bevállt eddig nem vágyódom asztali után. Hűtést megtudom oldani azzal nem lenne a baj csak az árakkal van baj jelenleg, minden tulárazva van.


Régebben gtx 1650 super olyan 70-80 ezer volt most meg 152 ezerért láttam nagyon elszálltak az árak. A sima legalja 1050ti most 80-90 ezer ft pedig régen 40-50 ezer volt

2022. máj. 17. 10:09
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

De azt ugye tudod, hogy asztaliból ugyanolyan teljesítményt még most is SOKKAL olcsóbban kihozol, mint laptopból.

És ha nem hurcolod a gépet, akkor tök fölösleges a laptop. Eleve úgyse a laptop kijelzőjén dolgozol (legalább is feltételezem, hogy ha videót szerkesztesz, akkor van egy (de inkább kettő) normális monitorod.

2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#22

Én ezzel tisztában vagyok de én laptop mellett döntöttem és ezen nem változtatok.

2022. máj. 17. 10:22
 24/34 A kérdező kommentje:
#22 Ha tudsz írni egy vállalható asztali konfigot 250 ezerért azt megköszönném.
2022. máj. 17. 10:23
 25/34 A kérdező kommentje:
#22 Intel nvidia kombóval
2022. máj. 17. 10:23
 26/34 xKakashix ***** válasza:
100%

jó de ha azt nézed régebben a laptop árak voltak elszállva az asztalik-hoz képest :D most kezdenek szépen visszaesni a vga árak, reméljük tartósan, aztán majd meglátjuk mi lesz

nyílván laptopnak is van előnye, nekem is tökre bejön a helytakarékossága, praktikussága, meg az, hogy manapság már nagyon erőseket lehet venni, de ha komolyabb laptopról volt szó, mindig is mélyen a zsebedbe kellett nyúlnod

2022. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
51%
Az új oledes asusok elég bitagok
2022. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a HP gépeknek rossz a hűtése, tőlem is olvashattad, illetve mások is írták itt. De erre megint csak az áll, hogy a belépőszintű gépeknél fordul elő ilyesmi, a közép- és felsőkategóriánál már nem jellemző.

Nekem Acerből is volt olyan gépem, amit 2011-ben vásároltam, de három év múlva le is selejteztem, mert akkora ipari hulladék volt.

Asusból is vannak jók is, rosszak is, az árkategória a döntő.


Egyébként új laptopot én sem vennék most, nagyon elszálltak az árak. Olyan gépeket árulnak 180-190 ezerért, amivel azonos teljesítményűt lehetett kapni pár évvel ezelőtt 110-120 ezerért.

Nem túl régi, használt üzleti kategóriásból már simán kapsz 250 ezerért olyat, amivel jódarabig nem lesz problémád.

2022. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Shaddark ***** válasza:

Igazából ez időszak függő is.

Voltak évek amikor adott márkákból nem igazán volt érdemes vásárolni.

Toshiba pl. 2000 évek körül nálam leégette az asztalt maga alatt annyira melegedett. Mind az ötven amit kaptunk.

Voltak évek amikor az összes A betűs kerülendő volt, mert a romániai szervizükben csak simán a falhoz csapkodták őket és ráfogták a vásárlóra, mert lusták voltak dolgozni.

De most nem igazán van ilyen már.

A Samsung szokott még felkerülni fekete listára - de a termékeik nekik is kiválóak, csak a szervizük borzasztó. Elengedték anno az összes szakembert és vettek fel 6 általánossal kevés bérért dolgozókat, akik több kárt okoztak mint hasznot. De lehet ez is változott azóta, nem olvastam sztorikat róluk egy pár éve.

2022. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A használttól irtózol, ez a te dolgod, de bizony jó, sőt kiváló üzleti gépet lehetett kapni egy éve is. Felújítottak, szervizek árulják, átmatricázott billentyűzet, SSD stb. Ebből pedig a legjobbak a Lenovo Thinkpadok. Új ára egy éve 400 ezer volt.
2022. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!