Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokan miért nem szeretik Asus...

Sokan miért nem szeretik Asus meg Acer laptopokat?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Úgy vagyok vele, ha egyszer csalódtam, akkor azért ha van más, amiben nem, akkor inkább azt, de persze az ember maradjon nyitott."


7-es vagyok. Ezzel viszont az a baj, hogy évtizedek múlva simán eljuthat oda az ember, hogy már minden gyártóval szívott legalább egyszer valami komolyabb gondja.

2022. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Acer 10 évig volt, családban többfajta is. Csak az a bibi hogy ha kiadták mondjuk Win 8-al akkor nincs hozzá soha Win 10. Vagy most Win 10 laptophoz nincs Win 11, a hangkártya pedig nem is telepítődik így.


Előveszem a régi csöves IBM/Lenovo x230-at és 1 programmal minden op rendszerre lehúzza a frissítést és még új BIOS-t is talál 2022 (basszus ez igen).


ASUS ROG Strix III de már most fütyül az alaplap, mindig silány minőségűek voltak. És nem a legolcsóbb laptopjuk...

2022. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!