Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan lehet az tudni hogy...

Honnan lehet az tudni hogy mely mechanikus billentyűzetnél cserélhetőek a swichek és melyiknél nem ???.

Figyelt kérdés
Van egy Spirit Of Gamer XPERT K900 billentyűzetem amelyhez kaptam gomb eltávolítót ami műanyag piros, és swich az az kapcsolóeltávolítót ami viszont fém, na most ha nem cserélhetőek a kapcsolói akkor miért adtak hozzá kapcsoló eltávolítót ???. Láttam már hasonló áron Redragon billentyűzetet amelynél cserélhetőek mert a videóban bemutatják.
2022. aug. 4. 18:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10/10 válaszoló csak tudom hogy kaptam hozzá, kettőt kaptam, egy pirosat amivel a billentyűzet gombjait lehet leszedni, és egy fém kapcsoló kiszedőt amivel meg a kapcsolót lehet kiszedni. Ám utána jártam és azt tudtam meg hogy azért adják olyan billentyűzethez is a kapcsoló kiszedőt mert van aki ha meghibásodik a kapcsoló amely forrasztva van a billentyűzetbe kiszedi a kapcsolót és kicseréli egy másikra ami kompatibilis a billentyűzettel viszont az illető megcsinálja a forrasztást is és nem dobja ki a billentyűzetet. A bolt ahol vásároltam a billentyűzetet ott azt mondták hogy a forrasztott gombokat ha meghibásodnának akkor jelezzem nekik és garanciaidőn belül a gyártó tesz bele másikat, ha garanciaidő után hibásodik meg a kapcsoló akkor is kicseréli a gyártó csak akkor fizetni kell érte egy minimális összeget.Szóval a fém kapcsoló kiszedő nem fake kiszedő.
2022. aug. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!