Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GPU újrapasztázásnál baj...

GPU újrapasztázásnál baj lehet ha sok pasztát tettem rá? Kb a 4 grammos paszta felét használtam fel

Figyelt kérdés
Egy X-ben tettem pasztát a GPU processzorára, de lehet, hogy sok nem tudom ez okozhat esetleg valami problémát

#GPU #paszta #túl sok #X ben #termálpaszta
2022. nov. 4. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen színű függöny van a szobádban? Csak azért kérdem, mert mindent tudunk, de tényleg mindent, hogy milyen kártya, milyen GPU, csak a függöny, azt nem tudjuk még hogy az milyen...
2022. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Milyen paszta? A mai paszták túlnyomó többsége nem tartalmaz vezető elemeket, így nem gond ha kicsit mellé folyik, nekem is volt ilyen. Szerencsésnek nem szerencsés, mert baromi nehéz lepucolni ha rászárad és kiszáradáskor inkább szigetel, mintsem hőt ad át, tehát hevítheti a forrasztást, de ez kb 2-3 évvel pasztázás után lesz gond.

Ha fémalapú az a paszta, akkor azzal ki is nyírhatod semmi perc alatt mert rövidre zárja a proci körüli elemeket.

Persze a pontos videokártya meg a pontos paszta típusa nem ártott volna, de látatlanban hacsak nem a 15-20 ezres pasztákkal szemeztél, nem lesz gond.

2022. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem

Kinyomja oldalra a hűtő és odaköt idővel

2022. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló egy RX 580 GPU-ról van szó. a paszta arctic mx4
2022. nov. 4. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
és kinyomta?
2022. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem vezeti az áramot szóval nem elsz gáz.
2022. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, de ha zavar szedd le és kend újra.
2022. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!