Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig bírta a notebookod,...

Meddig bírta a notebookod, miután a zsanértörését szakszerűen, szervizben javították?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb, mint 1 hónapig.
1-2 hónapig.
3-4 hónapig.
5-6 hónapig.
6-8 hónapig.
10-12 hónapig.
Több, mint egy évig.
Több, mint két évig.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 év után adta meg magát és saját magamnak javítottam meg fillérekért. Ebay-ről rendeltem hozzá újat és talán egy óra alatt kicseréltem. Nem fogok ezért bemenni a szervízbe és fizetni érte 10-20K-t.
2022. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak cseréltem (700Ft volt Aliexpressről) 3,5 éve és töretlenül működik. Megjegyzem ezt laptopja és zsanérkonstrukciója válogatja, ami gyárilag hibásan van megtervezve, azt cserélheted de törni fog az is.
2022. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ, hogy pontosan mi tört el. Maga a zsanér, csavartorony, burkolat, stb
2022. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) Nagyon nem mindegy hogy milyen laptop, milyen zsanér, hol tört el.

2) Ha olyan a laptop, hogy csak a zsanért lehetett egyben cserélni, akkor bírhatja akár ugyanaddig vagy tovább is mint eddig a gyárival. De ezt nagyon nehéz így megmondani. Nekem Lenovo Y50-70-en például javíthatatlan volt a zsanér, komplett topcase-szel együtt vettem végül és cseréltem az egészet, mai napig megvan és hibátlan csak már nem nagyon használom.

2022. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha nem a zsanér tört el, hanem az azt rögzítő csavarnak a műanyag foglalata, akkor lehet zsanért cserélni meg ragasztani a műanyagot, de 2 hét múlva el fog törni.
2022. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!