Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali gépem bedugása...

Az asztali gépem bedugása miért csapja le az egész házban a villanyt? 26F

Figyelt kérdés
Adott az asztali gépem amit a tavaly novemberi csere óta akárhányszor bedugok mindig azonnal lecsapja az áramot a házban és nem tudom,hogy miért.Táp csere az volt mivel pont azért vittem mert az sült ki korábban aztán talán ez is lehet az oka mindennek?Aztán lehet hülyeséget mondok.

2023. jan. 29. 17:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ez jó hír meg nem is erről sajnos nem a szervizes tehet hanem a villanyszerelő aki ilyen biztit rakott oda otthon meg mondd azt hogy olyan erős minőségi alkatrészekből áll a táp hogy nem bírja a hálózat vagy valami ilyesmi hátha békén hagynak vagy írtad hogy vettél ilyen elosztót remélhetőleg az megoldja a problémát
2023. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

Te is érzed hogy valami nem jó, hiszen kiírtad ezt a kérdést. Akkor most miért miért nyafogsz hogy elmondtuk: sz.r a géped és sz.r a konnektor és sz.r a kábel is. Meg még lehet hogy a villanyóradoboz is.


Próbáld ki egy másik konnektorban egy másik kábellel!

A ház másik felében. Hosszabbító nélkül!

Kiváncsi vagyok mi történik!

2023. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!