Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rx580 8gb-hoz milyen tápegység...

Rx580 8gb-hoz milyen tápegységet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára lesz egy Rx580 8gb-os videókártyám és ahhoz az 500wattos tápegységet ajánlják.

6 és 8pines csatlakozó kell elvileg hozzá,de én annyira nem értek ehhez,minden tápegységen van ilyen csatlakozó?


Milyet érdemes vennem?



2023. febr. 26. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez jó lehet hozzá?


[link]

2023. febr. 26. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem én nem venném meg attól még, hogy RGB-s táp nem ismert márka és tesztet sem találni róla. És ez elviheti az egész gépedet. Volt itt egy kérdező pár napja aki egy ugyanilyen fogyasztású kártyát tett egy Cooler Master B táp mellé. Ami pedig ismert márka. Valami 4-5 genes I5 vagy I7 procival. És 3 kérdésben hőbörgött, hogy hogyan veheti le power limitet mert mindig lekapcsolt a gép amikor elkezdett játszani. Te még lehet rosszabbul jársz ezzel.

Ha RGB táp kell akkor DarkFleshTech AK600 RGB vagy Gamdias Kratos E1 tápok megbízhatóbbak. De ezekre sem kötnék rá gamer gépet. Ez megbízható de az ára is megvan de tápot sem kéne cserélned egy darabig max ha RTX xx90 Ti kártyát tennél a gépbe.

[link]


Szerintem inkább nézz valamilyen jól fel RGB-zet házat inkább. És vegyél normális tápot

2023. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

~400W felett bármi okés ennek a kártyának, az 500W ajánlás túlzás (nagyon maximum 240W fogyasztási tüskét generál, játék közben általánosan 180W a fogyasztása. A géped többi alkatrésze nem éri el a 150W fogyasztást)

tier C minőségszint felett:

[link]


njoy táp nincs listázva itt, mert egy romániában átcímkézett kínai fos, de kb a tier E-F szinkre tehető, kerülendő/cseréld azonnal szint 😅


a csatlakozó kb úgy lesz írva, hogy 2+6 pin (2+6=8 pin, tehát így lesz megoldva). mindegyiken van legalább 2x(2+6 pin) tápcsatlakozó. ez alapfelszereltség ma egy tápnál. Kompatibilis lesz.

2023. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 450 W-os táppal megy 4 magos procival 3 db HDD és 2 db SSD társaságában.
2023. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@2 - NE. Ha van PC-ben olyan alkatrész amin nem spórolunk az a táp, végtére is 1) ha elromlik vihet magával más alkatrészt 2) akár tűzveszélyes lehet.


Az nJoy, nBase, nPower, Ewent és társai nem megbízhatóak, én kísérletképp durrantottam el 600W-os nBase tápot ~300 wattot fogyasztó géppel.


Mi van még a gépedben, attól függ. Ha tök átlag konfig akkor egy minőségi 400-450W táp is rendben van ehhez.


Tessék, ez kb a minimum amit beletennék.

[link]

2023. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!