Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez lehetséges,...

Szerintetek ez lehetséges, segítene? A többi lent.

Figyelt kérdés

Teljesen leállt a gépem, nem hajlandó elindulni. Szerviz messze van nem szeretnék cipekedni. A kiszállás drága. Kicsit értek hozzá, néhány éve én raktam össze, és rendszeresen én takarítom, pasztázom a processzort.


De nem vagyok hardveres szakember.


Kerestem a neten megoldásokat és találtam egy ígéretesnek tűnő programot.

Azt állítja magáról, hogy a program kérdéseire adott válaszaim alapján be tudja határolni mi a hiba és melyik hardvert kell jobban ellenőrizni vagy esetleg cserélni.


Nem túl drága pár ezer forint ennyit még meg is érne.

Szerintetek ez lehetséges?



2023. ápr. 5. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tud elindulni a gép, akkor hogyan szeretnéd azt a programot egyáltalán futtatni?
2023. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A laptopomon amiről most is írok.


Ha csak a kérdéseire kell válaszolnom, akkor gondolom nem szükséges hozzá a másik hibás gép. Azt nem írták, hogy teszteli is a hardvert.

2023. ápr. 5. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor ez a dolog nagyon kamunak tűnik. Alapvető dignosztikát bárkit tud otthon csinálni. Erre ezernyi teljesen ingyenes leírások vannak, de videók is biztos vannak Youtube-on.
2023. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy nagy bullshit az ilyen, ilyen alapon itt is tehetsz fel kérdéseket ráadásul ingyen...
2023. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!