Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptop, illetve vezetékn...

Gamer laptop, illetve vezetéknélküli fülhallgató vásárlása előtt vagyok. Milyen termékeket ajánlotok 350k-ig (laptop), ill. 30k-ig (füles)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy játékra sokkal jobban megérné asztali pc-t venni, de most sajnos csak 1 dolgot tudok venni, vagy laptop, vagy asztali pc, laptopra meg szükségem lenne.

2023. máj. 7. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, abszolút friss tapasztalatból mondom, ne kövesd el azt a f*szságot, amit én csináltam, mert aztán ott lesz egy hulladék laptopod, amit nem tudsz fejleszteni, eladni meg gáz lenne rögtön vásárlás után mondjuk 2/3 áron, de az is lehet, hogy a kutyának nem kell, és akkor fele annyiért.

Ne tévesszen meg az RTX jelzés, ezek nagyon gagyi kártyák.


A mostani játékok igénye már mindig asztali 2060, 2070 vagy inkább ezek Ti, Super verziói, de már néhol megjelenik a 3000-es széria is. Ezzel a laptoppal már most a közelében sem vagy ezeknek a 8-10 TFLOP-os, 256 bites 300-400 GB/s-es, 8 GB VRAM-os kártyáknak, illetve a 6-8 magos, 20-30 MB cache memóriás prociknak, mi lesz akkor később.

Ez a laptop kb. az 5-6 évvel ezelőtti csúcsnak felel meg, ha pl. GTA 5-tel, Spider Man Miles Moralessel és hasonló PS4 szintű játékokkal akarsz játszani, akkor jó lesz.


Szerintem mégiscsak fontold meg az asztali gépet.

2023. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Esetleg egy ilyen bevállalható még.

2023. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mondjuk ez tényleg k. jó ajánlat, csapj le rá, ha tudsz, mert szerintem hamar elviszik.
2023. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ennyiért nem lehet normális gamer laptopot venni, felejtsd el. Ezek az RTX 3050, 4050-esek ipari hulladékok, nem visznek semmi mai játékot normálisan, csak közepes grafikán."


Akkor te valami rosszabbat kaptál mert a 95w tdpjű változat viszi

4050 miért is lenne rossz ? 6 giga videoram es jobban teljesit mint a 140w tdpjű laptopos 3060 ha meg dlsst benyomod rajta dupla annyi fpsed lesz mint 3060 alatt persze nem 4kba hanem 1080p de ennyi penzert senki nem vesz 4k konfigot.


6 giga videorammal menni fog neki high-ultrán.


Ha a hasznalt laptop ami linkelve lett nem kell neki akkor 4050 a legjobb választas ennyiert az a kartya igazi bestia a dlss3 al

2023. máj. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"erre azt mondom, hogy már korrekt, el leszel vele Full HD-n még 2-3 évig, aztán jön a grafikacsökkentgetés.


De egy ilyen gép benne van vagy 600-ban."


Minek dobjon ki 600at ha 1-2 ev mulva dobhatja kukába? Akkor már inkabb konzol azzal 10 evig is ellesz es nem egyedul vagyok ezzel velemennyel. Amúgy 4050 boven jo neki nem hiszem hogy ultra beállitás zavarná őt

2023. máj. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!