Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Gamer laptopot ,...

Vettem egy Gamer laptopot , ezen kell már szoftveresen finomítgatni hogy jobb legyen a teljesítmény?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy I5 10300H + gtx1650TI hp laptopom van ami már kezdett kevés lenni , amit vettem sokkal jobb gép:


ROG Strix SCAR 18 (2023)

CPU: Intel® Core™ i9 13980HX 24 Core-Processor

Memory: 32GB DDR5 RAM

Storage: 2000GB NVMe M.2 SSD

Screen: 18" Nebula WQXGA 240Hz 100% DCI-P3 3ms Screen

GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 16GB


Van ennek a gépnek valami "titka" hogy lehet a legjobb teljesítményt kihozni kell szoftveresen mókolni vele?



2023. okt. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Mit akarsz ezen még "mókolni"? Használd.
2023. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tuningra gondolsz laptopnál nincs értelme ilyesmiről beszélni, nincs meg hozzá sem a hűtés, sem a táp. Amúgy is magas fogyasztású cuccokról van szó(bár meglepően jó áron van teljesítményéhez képest, monitorral szerintem nem is nagyon lehetne kihozni ilyen teljesítményt ennyi pénzből asztali gépnél sem - oké hogy a kártya az asztali variánshoz képest jóval lassabb, de egy asztali 4080 szintjét így is hozza kb, és arra sem húzná a száját senki).
2023. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, hogy vettem egy bugatti vayrontot, hogy lehetne gyorsabb ?
2023. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, mivel ez igazabol egy rtx 3080 ami benne van csak kicsit feltuningolva, így veszel egy asztali 4090-et es egy dokkolot thunderbolttal rákötöd. Mennyire éri meg azt döntsd el magad.
2023. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!