Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítő miért nem...

Windows telepítő miért nem fut végig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, a microsoft oldaláról leöltötem a telepítőt. Úgy csináltam mindent mint ahogy szoktam ám most a windows frissítésénél kiírta a gép, hogy újra kell indítania magát. Ez a folyamat sutomatikusan meg is történt ám ezután nem folytatódik s telepítő. Eztután a windows indul el szerintem nem a telepito. Utána hibát jelez és nem tudja magát megjavítani. Ha a telepítőt választom ki a bootmenüben, akkor újrakezdődik a folyamat. Mi lehet a hiba és mi a megoldás? Előre is köszönöm!

nov. 18. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert valamit rosszul csinálsz. Kövesd a képeket. Pontosan. Ne úgy ahogy szoktad. [link]
nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Windows telepítő miért nem fut végig?"


"ám most a windows frissítésénél kiírta a gép, hogy újra kell indítania magát."


Most frissíteni akarod vagy tiszta telepítést akarsz? Mer nem egyformán kell csinálni mind a kettőt.


Tiszta telepítés.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNiQAiA1rrk

nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tiszta telepítést, de az utolsó lépése a windows frisssítésének írja. Megnézem a videókat. Hátha úgy jó lesz.
nov. 19. 09:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Ugyan így csinálom mint a videóban, nekem a felkészülés után hibát jelez.
nov. 19. 09:47
 5/17 A kérdező kommentje:
A linknél pedig a 9. kép után akad el a dolog.
nov. 19. 10:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Win.10-et vagy 11-et akarsz telepíteni? Ha Win.11-et milyen processzor van a gépedben?
nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

"Ugyan így csinálom mint a videóban"

Hát ezért nem megy neked.

Úgy csináld ahogy az #1 ben le van írva. Pontosan. Plusz dolgok (pl driverbooster) sem kellenek, sőt károsak.

nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Windows 11-et telepítek. Jelenleg 1x eljutottam odáig, hogy sikerült telepítenem, akkor úgy, hogy minden egyes újraindításnál manuálisan választottam ki, higy honnan bootloljon. Utána rányomtam, hogy újraindítás, utána megint nem indult el, azóta el sem tudom indítani, azt írja ki felkészülés a javításra, meg hogy nem sikerült megjavítani. Plusz dolgokat nem töltöttem le.
nov. 19. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:

#7

A kérdezőnek nem driver problémája van hanem az, hogy egyáltalán nem települ az op.rendszer.

nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amd Rszen 5 1600x a processzor nem támogatott, de Win 10-et használtam aztán felajánlotta a windows update hogy frissitsek win11-re, mondom jo. Utana még tisztan telepítettem win11re iden januárban. Semmi gond nem volt vele. Aztan majus korul lepett fel az a hiba, hogy a frissítéseknél hiba lépett fel. Most probaltam ujratelepiteni ugyan ugy ahogyan mindig szoktam mar, mar sokszor csinaltam, nem működik. Bootloopba kerül. Fura. De nem értem miért működött aztán mostmár miért nem. Nem hinném hogy nem birna a processzor, akkor kéne írnia hibaüzemetet meg nem is emgedné telepíteni. Meg nem olyan gyenge processzorrrol van szó, szimplán nem elég új.
nov. 19. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!