Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem használtan egy winchest...

Vettem használtan egy winchestert, de amikor megérkezett hozzám, akkor teljessen más értékek jelentek meg a Hard Disk Sentinel-ben. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég vettem vateráról használtan egy Western Digital Caviar Green 2.5TB-os HDD-t. A hírdetésbe beillesztett Hard Disk Sentinel kép alapján: 80% kondíció, 4 hibás szektor, önteszt során 5 hibás szektor, 17 gyenge szektor. Az én Hard Disk Sentinel jelentésem a HDD-ről: 34% kondíció, 4 hibás szektor, önteszt során 30 hibás szektor, 1107 gyenge szektor. Mielőtt még kérdezné valaki, hogy miért vettem egy egy ilyen állaptotban lévő HDD-t. Azért, mert ezt még olcsón meg is úsztam, összesen 3345FT fizettem érte, illetve fontos adatot úgy sem tároltam volna, csak a játékokat telepítettem volna fel erre a HDD-re, amik pótolhatóak. De így még amikor Winrar-al megpróbáltam valamit becsomagólni rar fájlba, vagy valami nagyobb fájlt akartam áthelyezni más meghajtóra, akkor is írási hibát dobott ki. Nem tudom, hogy szóljak e az eladónak, mert lehet, hogy csak szállítás közben sérült, és nem is tehet róla az eladó. Az eladónak egy negatív értékelése sincs, szóval nem érzem azt, hogy át akart verni. Szerintetek mit csináljak?
dec. 6. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy winyón ha egyetlen hibás szektor is van, ingyen sem kérjük! Mert hamarosan jön a többi, és rohamosan romlik a kondíciója.

[Na, te ebben a rohamos romlás idejében vetted.]

dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!