Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt az új gép?

Miért csinálja ezt az új gép?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új gépet. Elkezdtem feltelepíteni a dolgokat stb. Indításnál a gép rögtön hibaüzennettel kezd hogy a CPU hűtő csatlakozója nincs rendesen csatlakoztatva stb. Pedig forog a ventilátor. A bios-ban azt írja hogy cpu fan n/a tehát hogy nem található gondolom. Rögtön ezzel a hibaüzennettel fogad így nem a Windows indul el azt csak a boot menüből tudom elindítani. Aztán van olyan hogy villódzik a kép néha valamint elmegy az egér. Valamint 4200 Mhz-en pörögnek a ramok 6000 helyett. Bios frissítés szükséges? Meg a videókártyának is driver frissítés? Az Alaplap Asus rog strix b650e-f a videó ASUS TUF 8700 XT. Köszi a segítséget előre is.

dec. 11. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van a RAM (az a 2 vagy 4 izé a proci mellett) azok amik most már 6000MHz-n hasítanak ez a 32GB

Van a VRAM ez 16GB és a videokártyába van integrálva. Ezt nem látod, de ott van. És, ha kielégítő számodra a játékélmény örülj, hogy nem fogy el (a te állapotodnak mindenki örülne, hogy sok a VRAM)

Ha 1080p (FullHD) felbontáson játszol ritkán fog 10GB is elfogyni. 1440p-n már könnyen 10GB fölé kergetheted a VRAM kihasználtságot.

Na a lényeg, hogy ez nem baj, hanem jó😉 És ahogy #10 írja nyugodtan tekerd feljebb a grafikát (ha akarod)

dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Későn esett le hogy a Vramról van szó. Karcsi 87-nek köszi a segítséget. Volt egy normális ember aki segít kicsit alaposabban legalább nem csak pökhendi módon osztogat.
dec. 12. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!