Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASRock B85M Pro4 tud...

Egy ASRock B85M Pro4 tud különösebb probléma, túlmelegedés nélkül kezelni egy i5-4590-et, vagy egy i7-4790-et? Milyen alaplap hőmérséklet, vagy hőmérsékleti tartomány tekinthető normálisnak ennél az alaplapnál?

Figyelt kérdés
Nem K-s processzorokról van szó, nem tuningolnám őket. Egy MicroATX-házba kerül a konfig, 2 db 12 cm-es ventilátor fogja biztosítani a szellőzést, egy Deepcool GAMMAXX 200T hűti majd a processzort. Tudom, hogy a VRM-en nincs hűtés ezeken a lapokon, ez lehet a gyenge pont. Esetleg ezekre nem tudom létezik-e utólagosan valami hűtés, bár sok minden nem fér a processzor mellett el, azt gondolom.

dec. 18. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ehhez hasonló lassan 10 éves konfigurációm van, H87M-es szériás alaplappal, egy 84 W TDP-jű i5 4570 processzorral és Cooler Master Hyper 212 Evo CPU hűtéssel, egy Cooler Master N200-as házban - nem szokott gond lenni vele.
dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelek. Tudsz mondani alaplapi hőmérsékletet terhelten és terhelés nélkül? Kíváncsiságból, ha esetleg még ezt megtennéd.
dec. 18. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton:

[link]

Prime95-el ( [link] ) pár percig terhelve:

[link]

HWMonitor:

[link]

által mérve

dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jófej vagy, hogy ilyen alaposan megnézted nekem. Köszi!
dec. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!