Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lehetséges problémája...

Milyen lehetséges problémája lehet ?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem csereberélt és hozzá került egy asztali pc amivel nem tudott mit kezdeni így hát át vettem tőle hàtha. Már maga a gépben nem volt pár kábel a helyén tehát valamit csináltak vele. Most sikerült annyira helyre pofozni, hogy amikor áramot kap a gép rögtön magától bekapcsol, proci hütő, gépház hütő megy ilyenkor viszont se kép se hang. Tettem be egy ssdt amin van rendszer, de továbbra is ugyan azt csinálta. Ekkor felfigyeltem, hogy a tápegység ventilátora nem forog. Gyanítom, hogy kuka a tápegység vagy esetleg az alap lap ? Egyébként ez egy Lenovo M900 SFF gép. Amit még kiegészítésként hozzá fűznék, hogy probáltam már ramok nélkül is illetve ssd nélkül is indítani, de továbbra se jött elő semmi.

#PC #tápegység #alaplap #Lenovo m900 sff
dec. 19. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!