Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet szerintetek,hogy ettől...

Lehet szerintetek,hogy ettől az SSD-től vannak akadások a játékokban? Sentinel azt írja, 65% kondíció, 75% teljesítmény

Figyelt kérdés

Már mindent összekerestem a neten, okok, megoldásokat kipróbáltam, de semmi nem használt. Vannak játékok ahol nem csak a játékmenet, de még a menüben lépkedés is akadozik, meg a töltőképernyők. Szóval most már csak arra tudok gondolni hogy fos az ssd.

És ha veszek egy újat, elég csak a játékokat rátenni ahhoz hogy simán menjenek, vagy jobb ha az egész windowst újrateszem rá?


jan. 24. 11:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Volt egyszer ilyen hiba, hogy "A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák xy alkalommal". Tettem másik Sata kábelt és azóta megszűnt ez, de már képet nem tudok mutatni mert azóta volt letörölve a Senti.

Holnap veszek egy újat azt megnézem azzal

jan. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!