Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az baj ha újra raktam a...

Az baj ha újra raktam a windowst és az amd processzoromhoz nem raktam fel a gyári chipset drivert hanem a windows telepített fel hozzá általánosat?

Figyelt kérdés

febr. 13. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én az AMD oldaláról szoktam leszedni azok frissebbek mint az MSI-é.

(X570 MSI) Ezek a chipseteknél mindenképp érdemes feltenni a gyári drivert.

febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezek a chipsetek + PCIE sávokat biztosítanak pl NVME ssd-hez , USB-C, USB3.2 ezek kezelése.
febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12/


Már ezt a gyári driverre írod?A windows amit felrak az ilyenekben nem segítség a lapnak?Egyébként a rendszerem m.2 ssd-n fut.

febr. 13. 22:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Természetesen a win alapdriverben is támogatja ezeket. Viszont az alapdrivereket a széleskörű kompatibilitásra készítik. Win telepítésnél ne legyen probléma. A gyári drivereket már a gyorsabb sebesség, jobb hőfok,jobb finomhangolás jellemzi.
febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Felraktam közben a gyári drivert
febr. 14. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
VGA, Chipset, Lan, Audio én ezeket minden újratelepítés után külön gyári drivert felteszem. Érdemes időnként rákeresni van e újabb verzió. Hibajavítások finomhangolások miatt frissíteni.
febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16/


Lan drivert windowsra szoktam bízni audio driver meg külső erősítőt használok hangkártyaként.De most már felraktam a gyári chipset drivert.

febr. 14. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!