Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth hangszóróm valamilye...

Bluetooth hangszóróm valamilyen idegen eszközhöz csatlakozott, és ismeretlen zenét játszik le. Hogyan tudnám azt az eszközt "ledobni" a hangszórómról?

Figyelt kérdés
Ki-bekapcsolás már megvolt, próbáltam újra csatlakoztatni, de egyből az idegen eszközre mászik fel.

febr. 26. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megkeresed az idegen eszközt, és lecsatlakoztatod.
febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy 50 lakásos társasházban? Más módszerrel nem lehet?
febr. 26. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most kimentem a folyosóra a tablettel, egy ponton lecsatlakozott. Akkor gyorsan meg is jelent az elérhető eszközök között. Visszavettem. :D

Csak azt nem értem, hogyan fordulhat ez elő? A szomszéd kislány nem vette észre, hogy nem szól a zenéje?

Most átneveztem a hangszórót, hátha nyilvánvaló lesz, hogy az nem az övé.

febr. 26. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ilyet én is csináltam..

Aztán küldtem rá kommunista indulókat az 50-70 es évekből. 😄

febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De, pontosan tudja, hogy nem a saját eszközén van fent. Én vonaton vettem át egy hangos paraszt banda hangszórójának irányítását szándékosan és 18000 Hz-et játszottam le rajta. Azt hitték elromlott :D
febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!