Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya hiba ellen?

Videókártya hiba ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon drága kártya volt, nem szeretném kidobni! Az történt hogy letöltöttem a Fathers Day 😡 videójátékhoz valami Visual C++ os vackot, és játék közben lekapcsolt minden! Maga a Windows betőlt mert van hang, és nincsen semmilyen csipogás sem. Még alaplapon sem tudjuk megnézni, mert nincs alaplapi Videóbizbasz. Ami érdekes dolog még hogy az LG monitor sem reagál a gombjaival bekapcsolt állapotban. Nagyon mérges vagyok magamra! Mivel eddig több mint 10 éve használtuk a gépet! Videókártya neve Radeon 470-es OC GDDR5 4 GB.. Valaki segítsen mert nem szerentém kidobni, "Még"! Köszönöm szépen előre is! 😫🙏

márc. 17. 15:16
1 2
 1/18 ludicrousSpeed ***** válasza:
71%
Videókártya hiba ellen elviszed szervizbe.
márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi Ludi, ez igazán megnyugtató válasz volt! 😑 De nincsen pénzem egyenlőre sem javíttatásra, sem újra! Ezért szeretném hogy hátha menthető még a VGA.🤗
márc. 17. 15:37
 3/18 ludicrousSpeed ***** válasza:
71%
És szerinted ott vagyunk melletted, cserealkatrészekkel, hogy kiderüljön mi szállt el?
márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni másik gépben a kártyát, elviszed haverhoz hogy nézzétek meg. Így legalább meg lehet erősíteni/cáfolni hogy a kártya a ludas. Egyébként ha a gép látszólag megy, csak nincs kép, az inkább monitor vagy kábelhiba, esetleg a csatlakozó kitört a kártyán. Próbáld meg egy másikkal, pl ha DP a monitor, kösd rá HDMI-n egy tévére.
márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szia Ismeretlen🤗

Sajnos nincs ilyen gamer vacak több a házban! Van régi Intel Celeron, de az ugye nem PICIájos! Nem DP a monitor hanem HDMI 🤗 De nem merem rátenni semmire sem mert már rettegek mindentől! Nem tudok Sims 4 ezni! Fene egye meg!😑

márc. 17. 15:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy mostmár nem mennek a Kártyán a ventik sem!😑 Fogok és valakit megverek!🤗💕😑
márc. 17. 17:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor az kipurcant. Sajnos a videókártya és az alaplap fogyóeszköz, nem olyan masszív mint a processzor, amit ha nem szándékosan teszel tönkre kvázi elpusztíthatatlan.
márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha a videokártya lehal akkor a gép nem fog bootolni sem. Te azt írtad:"Maga a Windows betőlt mert van hang", tehát csak kép nincs? Akkor valamit a Windowsban vagy a driverben barmolt szét a progi.


A Radeonokon is van fan stop mód,ha nincs terhelve a kártya és alacsony a hőfok akkor áll a venti.


Próbáltad már csökkentett módban indítani a Wint?

márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha megy a gép akkor azért rádugnám egy TV-re. A monitor tud úgy meghalni, hogy elmegy a kép. (háttér világítás meghal)

Ha meghal a Vga kiírja, hogy nincs jel.

Egy rx470-et nem éri meg javítani 15.000Ft-ot ér egy működő.

márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7/9 : Köszii! Ez is mwgnyugtató volt! 🤗😃

8/9 : Igen a háttérben műxik a Win,hang, ez jelzi azt hogy a rendszer nem sérülhetett meg! Az a bibi fiúk hogy eddig felpergett a VGA kártya ventillátorai bekapcsoláskor. Most már nem! 😕 Értem én hogy terheléskor indulnak be🙂 Sajnos nem tudunk tenni semmit sem a bootolásban mivel nem ad képet csak fekete, másik ilyen lapmonitor meg nincsen.😕 Sima régi monitort is rátettem már próbaként, de az sem kapcsol be! Kábel az át alakítóval történt, VGA-rol DVI asszem? 🤔 Kerget az agypénisz komolyan🙂

9/9 : Nem merem rátenni a Tv re mert ha azt is elrontom, a bátyám és a pasim... nem is tudom mit tennének velem🤗 Igen ezen én is elmélkedtem hogy venni egy használt ugyanilyen típust! De nincs rá most keretem, és Simseznék már!!!!!😡 Grrr!! Csakjöjjön haza a pasim!😑💀

márc. 17. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!