Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek hamisítványt...

Szerintetek hamisítványt rendeltem?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a termékről lenne szó. Kártyával kifizettem de van valami rossz megérzésem. Talán felelőtlenség volt valóban, de jó deal-nek tűnt ennyiért. Aztán végülis azóta töprengek rajta, hogy valami szerintem nem stimmel vele ennyi pénzért és azt utólag vettem csak figyelembe, hogy garancia sincs feltüntetve se semmi. Szerintem buktam az árát és kapni fogok a jövőhéten egy 512gb-os kártyának álcázott 32gb-os hamisítványt. 😞



ápr. 13. 20:56
 1/3 KmsRys ***** válasza:
100%
Nem hamisítvány. Nekem a telefonomban van ilyen Samsung Evo kártya, igaz, az csak 64GB, illetve máshonnan (PCX) rendeltem, ha jól emlékszem ötezer körül volt az ára, én is meglepődtem, hogy csak ennyi. Az eMAG se egy megbízhatatlan cég, bajba is kerülnének, ha hamisítványt árulnának.
ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hamisítvány, jó áron van az tény. De szerintem más a turpisság. Külföldről jön, nincs Artisjus matrica. Csak túléled.😉

[link]

17-18.000- ért van bárhol máshol is. Ez azért nem a 2TB pendrive az Aliról 2000Ft-ért sztori.

ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
csak nalunk minden ilyen draga, barhol mashol kulfoldon minden felebe harmadaba kerul
ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!