Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Mi lehet...

Hogy lehet ez? Mi lehet ennek az oka? Hamisítványt rendeltem, vagy annyira hozzászokott volna a szervezetem?

Figyelt kérdés

Anno elkezdtem szedni a Sibutramine Genesist, nagyon szerettem, mert eléggé hatékonynak bizonyult, és sokat is fogytam tőle.

Aztán elfogyott, és újra rendeltem, egy másik oldalról, viszont ez az újabb adag Sibutramine már nem bizonyult olyan hatékonynak.

Sajnos nem igazán fogytam tőle...

Javasolt a szedések között némi szünet, de azt be is tartottam!


2022. ápr. 18. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha lennének pontos súlymérési adatok, akkor az idő függvényében vizsgálni kellene a testsúly csökkenés lefutását, ugyanis lehetséges, hogy az valamilyen aszimptotikus közelítést mutat valamilyen testsúly értékhez.
2022. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1-es!


Kérlek kicsit közérthetőbben🙈

2022. ápr. 18. 20:55
 3/10 qkker1 ***** válasza:
Írd le, hogy mennyiről indultál, és mennyi idő alatt mennyit fogytál!
2022. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy hozzászokott, igen.
2022. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az elsővel sem fogytál valójában, csak kihajtotta a vizet.
2022. ápr. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éve tilos forgalmazni Sibutramine-t, ami a netről illegálisan rendelhető, annál örülhetsz, ha csak nem hat, ki tudja, mi van benne.
2022. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mellé koplalós diéta van írva, amitől hirtelen leadtál 5 kiló vizet meg glikogént, mostanra meg megállt.
2022. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 qkker1 ***** válasza:
Válaszolnál a kérdésemre?
2022. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Én anno szedtem,tapasztaltam hasonlót.De attól is függ,hogy mikor veszed be.Ha előtte ettél valamit,az is lehet az oka.
2022. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem attol fogytal hogy szeted hanem attol hogy mellette masbol is kevesebbet ettel. Most meg lehet tobbet eszel vagy ugyanannyit. Mivel kisebb a tested ezert kicist kiswbb energia kell a fogyashoz.

De ezer szazalek hogy semm8mi koze az eredmenyeidnek aahhoz h mit szedsz

2022. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!