Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb választás...

Melyik laptop a jobb választás? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva szeretnék egy laptopot venne, de már most elkezdtem nézelődni, hogy többet tudjak meg az adott termékről.

Ezt a kettőt találtam ami jó lenne:

[link]


[link]


Fontos lenne, hogy maximum 140 ezer forint legyen, néhány komolyabb játék elinduljon rajta. Néha szeretnék konvertálni, de az nem elsődleges szempont.

A külső teljesen másodlagos.

Most csak ennyi jutott eszembe, remélem valaki tud segíteni.


2010. dec. 9. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebbol a kettobol az Acer.
2010. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ilyen árkategóriában nem tudsz jobbat ajánlani?
2010. dec. 9. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen arkategoriaban Acer, Asus es Msi. Naluk jon ki a legjobb ar/teljesitmeny arany. Holnap esetleg szetnezek hatha talalok kicsit jobbat, de most almos vagyok:) Amugy meg par honap mulva szerintem picit valtozni fognak az arak.
2010. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

komolyabb játék, ezen mosolyognom kell :D

gamer notebook 300 ezertől van, arra még jócskán spórolnod kell.

2010. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kicsit rosszul fogalmaztam, de hát késő volt már

egyszer néztem egy tesztet a hp-ról és pl a modern warfare elindult rajta szaggatás nélkül. Igaz alap beállításokkal de szerintem úgy se csúnya.

A mostani gépemben egy hd5670 van és az se tud túl sokat, de egy ilyesmi teljesítményű laptop tökéletes lenne.

2010. dec. 10. 06:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem gamer notebook kell, amúgy is ritkán játszok, de jó lenne, ha elfutne rajta pl a most wanted, LOTR, cod 2.
2010. dec. 10. 07:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a hp. Az acernak röhejesen kicsi az ára, úgyhogy inkább valami minőségit.
2010. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Lenovo G555-öm van, nyáron vettem 143 ezerért, F.E.A.R. 2, Cod4, NFS Hot Pursuit 2010, Burnout Paradise mennek rajta simán 1366*768-ban, a Crysis is elindul, szóval nem kell 300 ezret elköltened ahhoz, hogy tudj játszani a notebookodon.
2010. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg majd pár hónap múlva nézelődj, mert addig változni fog a kínálat.
2010. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jogos, csak szeretnék addigra tisztában lenni, hogy mégis milyet keressek. Általában a videókártya okoz gondot, mert az asztalikat tudom hogy mit tudnak, de a laptopokét, már nemigazán
2010. dec. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!