Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék drivert leszedni...

Honnan tudnék drivert leszedni ehhez a videókártyához: NVIDIA GeForce 8200M G driver?

Figyelt kérdés
Az NVIDIA oldaláról szedtem le egyet, de a grafika ugyanolyan rossz maradt miután feltelepítettem, nem tudom mi lehet a baja... Ha tudtok segíteni kérlek írjatok!!!
2011. jan. 25. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy rossz maradt? Nem gondolod hogy rossz a kártya? Driver nélkül a kártyának ugyanolyan jó rajzának kell lenni mint avval.
2011. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van a gépeden? A videó-kártya drivere is ilyen?
2011. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz hozzá keresni, kikerestem neked a win7 64biteset:

[link]


Amennyiben innen töltötted le, telepítetted fel biztosan nem driver hiba lessz.

Megtudod mondani pontosan, hogy a az innen feltelepített driver után milyen probléma jelentkezik?

2011. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a kártya eddig tökéletesen működött, de újra raktam a gépet és felraktam a driverét is, de a kép minőség olyan homályos marad, meg nem volt éles. Egyébként windows 7 van rajta és azzal kompatibilis drivert tettem fel.
2011. jan. 26. 13:09
 5/6 A kérdező kommentje:
igen innen töltöttem le csak a 32 Bitest mert olyan windows van rajta, de a kép továbbra is olyan homályos meg életlen.
2011. jan. 26. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
De te magad írtad, hogy már előtte is rossz volt, és valszeg ezért is raktad újra. Csak az marad, hogy kipróbálod más gépbe a kártyát, vagy más kártyát teszel a gépedbe. Jut eszembe: Vedd ki a kártyát, és az érintkezőit dörzsöld át tiszta törlőpapírral. Hátha csak rosszul érintkezik valami.
2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!