Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért terheli meg ennyire a...

Miért terheli meg ennyire a gépem csak a net használat? Részletek lent. Hűtésbaj?

Figyelt kérdés
kikapcsol a gépem.semmi nem megy csak a net youtube videokat néz a pici. egyszer csak kikapcsol.lepucoltam.már szinte kopp üres.amilo la 1705 laptop.ha jol tudom 3 éves.telepíts decemberbe volt utoljára.a hütés folyton zug elég hangos.megnéztem belül nem poros.
2011. ápr. 11. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mértél hőfokokat?
2011. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hol tudnám mérni?segítenél?kézzel nézetm a ventillátorbol jövö szálat-pff..megfigni se tudtam
2011. ápr. 12. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
everest progi letölt, feltelepít :D
2011. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Speedfan is elég ha nem boldogulsz az everesttel. Néha rosszul címkézi a hőfokokat de általában ki lehet találni melyik a CPU. Amelyik terhelésre gyorsan változik.
2011. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon ismerem a gépet, de ha egy gyengébb proci van benne, akkor az youtube -nál eléggé pörög, szóval melegszik. próbálj meg egy kis hővezető pasztát nyomni rá, de ha nem értesz hozzá, akkor inkább hagyd. amúgy én az Arctic Cooling MX-4 pasztát javaslom, a piac legjobbja.
2011. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!