Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 Slim vag PS 3 jó...

Xbox 360 Slim vag PS 3 jó beruházás?

Figyelt kérdés

Mivel sok kérdést látok itt konzolokkal kapcsolatban gondoltam én is felteszek egyet :)


Szeretném megtudni , hogy mit érdemesebb venni Play Station 3-at vagy Xbox 360 slim konzolt. Gondolkodtam új PC-én is , de azt mondják hogy pár éven belül megint cserélni kellene. A konzolok meg több ideig húzzák ki.


Előre is köszönöm minden válaszoló segítségét :)


2011. ápr. 20. 14:01
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

ha van HD-s tv-d, és főképpen játszani szeretnél, akkor egyértelműen a konzol a jó választás. azt is érdemes belevenni a képletbe, hogy a PS3-ban van blu-ray lejátszó, a X360-ban pedig HD-DVD. én amondó vagyok hogy itt már csak a szimpátia dönt, illetve hogy izgatja-e a fantáziádat a kinect.

viszont ha nincs TV-d, akkor elgondolkodtató alternatíva a PC is, mivel egy konzol+TV árából elég jó monitor+PC konfigurációt lehet összehozni, amit nem hoznak zavarba az 1-2 év múlva megjelenő játékok sem (legfeljebb kicsit lentebb kell venni a részletességet, ennyi).

2011. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Panda Péter köszönöm a választ. :) még annyit szeretnék kérdezni tőled hogy erre az lcd monitorra tudnék xboxot vagy ps3-at kötni ?? továbbá támogatná az 1920 x 1080 pixeles felbontást ?


[link]

2011. ápr. 20. 15:31
 3/3 anonim válasza:
Nincs az Xbox360-ban HD-DVD, csak sima dvd-ket tudsz lejátszani vele. Amúgy szerintem nem nagy dolog, hogy van a ps3-ban blu-ray lejátszó. Ha már HD filmeket szeretne lejátszani az ember, érdemesebb egy médialejátszót venni. Na de ez más téma. Én az Xbox360-at ajánlom, grafikailag is valamivel szebbnek találtam anno, amikor vettem. Valamint, a kontrollerjén is több gomb van, amivel kényelmesebb egy fps játékot játszani. :) Bár szerintem ilyen játék pc-n az igazi. Mondom ezeket úgy, hogy alig szoktam már játszani. :)
2011. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!