Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel processzor mellé Nvidia...

Intel processzor mellé Nvidia kártya illik vagy jó mellé az Ati is?

Figyelt kérdés
mert hallottam olyat hogy Intelhez nvidia Amd-hez Ati illik
2011. ápr. 23. 15:42
1 2
 11/13 asdafakka válasza:
61%
GeneralCube totál hülyeségeket beszél, saját magával beszél és még a tüzet is szítja...Aki igazi szakmai fórumokról téved ide és vágja a témát, mint én is, az kb. agyhugyozást kap, amikor ilyet lát...
2012. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

13 éves tapasztalat: van 13 éves ati 9200am , nvidiát eddig nem sikerült félre rakni kb 5 égett le pedig jól hűthető házban volt, 12cms ventivel meg hátul 2 8assal,

Ati 6850em van core extreme q6700hoz jól kiegyensúlyozzák egymást

mondjuk a lenovo t61-ben amit vettem egy nvidia nvs140 van 6 éves a gép és jól bírja de azon nem játszok munkára van.

2013. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dara15 válasza:

szerintem vann benne valami mert en most vettem egy vga t az amd s gepembe es es fele anyi a teljesitmenye mint a regi kartyaval

es a mosteni kartam ay egy gtx 670 es a regi egy radeon hd 7770 volt.

2015. szept. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!