Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet 100% a CPU-használat?

Mitől lehet 100% a CPU-használat?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra belassult a gépem, pedig csak ugyanazok a programok futnak, mint eddig. A feladatkezelőben ellenőriztem. A proci Intel Celeron 2,8Ghz. A RAM-om 1 gigás. Mi lehet a probléma?
2011. aug. 28. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Na de mi falja a procit?
2011. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel. A Pc Bug Doctor eltávolítja a fölöslegessé vált fájlokat,parancsikonokat, átkutatja a regisztrációs adatbázist és minden fölösleges elemet eltávolít, és gyorsabb lesz a géped.

[link]

2011. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a feladatkezelőben ellenőrizted, akkor azt is tudnod kéne, melyik program az, ami a legtöbbet elveszi. Ha azt megírod, talán könnyebben tudunk segíteni.
2011. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, nézd meg a feladatkezelőben, hogy melyik folyamat használja annyira a procit. Vagy Process Explorerrel, az profibb és ingyenes, sysinternals.com
2011. aug. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A feladatkezelőben csak annyit látok, hogy melyik használja a legtöbb memóriát. Általában a Firefox. Az viszont tény, hogy az utorrent eddig nem lassította be a gépet, mint most, függetlenül a letöltésektől. Már eleve elég lassan indul. Még egy kérdés: betöltéskor kiírja, hogy válasszam ki a betölteni kívánt operációs rendszert. Meg kell várnom a 30 másodpercet, mert usb-s a billentyűzetem és ilyenkor még nem tudok vele mit csinálni. Hogy tudom kitörölni a "másik" op. rendszert? A jelenlegi nemrég lett telepítve.
2011. aug. 29. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A memóriahasználat előtt ott van, hogy CPU, az a processzorhasználat százalékban.
2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!