Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A chipset ventilátornál a...

A chipset ventilátornál a zajszint a magas, elviselhetetlen, zúgó hangra vonatkozik, amit kiad, és nem azt értik alatta, hogy mennyire hallatszik, ahogyan keveri a levegőt? A tápnál csak a légkeverés zaját hallom, semmi zúgást.

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve. Kicseréltem a chipset ventilátort, mert olyan hangja volt, mintha egy Jumbo Jet közvetlen közelében állnék felszálláskor, fülvédő nélkül. Erősen hajazott még a porszívó hangjára is.

Betettem az újat. Szűkebbek a menetes lyukak, mozgott az egész chipset... ITX-all-in-one alaplapom van... S hallj csodát, felpörgéskor magas hangon zúgott... Most sem állítanám, hogy csendes. Visszacserélni nem merem, nehogy megtépázzam a CPU-chipset ragasztást, amit nem tudnék megjavítani, mert a CPU rögzített. És most itt ülök egy halkabb porszívóhangú ventilátorral... És lassan a hajam tépem. Ja, nő vagyok.


2011. szept. 26. 13:59
 1/2 Pj0tr ***** válasza:

Biztos vagy te, hogy egy Jumbo Jet hangorgánumával rendelkezik???

Egyébként marha egyszerű. Ha nem értesz valamihez, akkor két lehetőséged van:

- Szakkönyveket olvasol és azt fogod hinni, hogy értesz hozzá és talán az alap feladatok mennek is majd.

- Fogod az egészet és beviszed a megfelelő embernek aki megcsinálja.

2011. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért a roppant "hasznos" válaszért, amiből egyértelműen az derül ki, hogy konkrétan te sem tudod a választ, kár volt koptatnod a billentyűzeted.
2011. szept. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!