Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop fekete képernyő?...

Laptop fekete képernyő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A notebookom típusa: ASUS K50AB. Bekapcsolás után felzúg, felpörög, ahogy szokott, viszont a képernyő fekete marad, még az ASUS emblémáig sem jut el. Gyanakodtam a videokártyára és a monitorra is. Már levettem a hátulját, de az alkatrészek, kábelek között semmi gyanúsat nem látok eddig. Ha valakinek van valami ötlete, megköszönöm!
2011. nov. 26. 22:05
1 2
 11/18 anonim válasza:
És akkor nem a vga volt a bibis nem rámelegítettek nálam is ez a probléma és 20 perc után elindul de utána megint ha ki van kapcsolva egy ideig utána megint be kell melegednie mert különben nem megy!
2013. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kollégának köszönöm hasznos, és koherens válaszát így másfél év után. :)
2013. febr. 1. 12:05
 13/18 anonim válasza:
szia! látom a kérdés már régi, de nekem is ugyanilyen gépem van és ugyanez a probléma. garancia már nincs rá, kb 3 éves a laptop. megjavítani nem lehetséges valahogy?
2013. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Ne haragudj, hogy csak most válaszolok:

A gép alaplaphibás volt, és garancia keretein belül még épp hogy megjavították. :(

Ami a poén, hogy barátnőmnek is ugyanilyen lapija volt, egyszerre vettük: és láss csodát, csaknem egyszerre produkálta a két masina ugyanezt a hibát.

Szériahiba-gyanús a dolog sajnos. :(


Az egyik megoldás az alaplap cseréje, a másik pedig a javíttatása valakivel, aki ügyesen tud forrasztani, bár mindkettőért borsos összegeket kérnek. Azonban ha jól emlékszem, a prohardver.hu fórumain valaki hirdette, hogy javít laptopokat megfizethető áron, kérdezz körbe a topikban, ha még aktuális!

2013. aug. 28. 02:14
 15/18 anonim válasza:
Szia! Elküldtem a laptopot szerelőhöz, megcsinálta, de egy hónap múlva újra ezeket a tüneteket produkálta... Újra elvittük, már egy hónapja dolgoznak rajta... eléggé el vagyok keseredve. Egyébként mondták, hogy 100-ból 2 gépnek volt ilyen problémája, az egyik Acer volt, azt nem is sikerült megjavítani, de a másikat alaplapcserével sikerült. Azt tanácsolták, hogy legközelebb ne AMD processzoros gépet vegyünk, mert azokkal szoktak ilyenek történni. Valószínűleg most az én gépemen is alaplapcserét csinálnak, mert előzőleg csak összetákoltak benne valamit, de hát olcsó húsnak híg a leve...
2013. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Batár régi kérdés de így két év után elmondom mi a gond. Az alaplap gpu chipje vagy az északi híd a melegedés hatására forrasztás hibás lett. A chipek reballozásával akár örökre is megszüntethető a jelenség enyhébb esetben elég ha csak 200 fok körülire melegítik egy hőlégfúvóval és működni is fog. :D. :D
2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mit csináljak? válasza:
Nekem az lenne a problémám hogy amikor bekapcsolom a gépház át akkor zúg mint mindig. Ez szokásos dee,de a képernyő marad feketén és újra indítani sem tudom mert fekete marad a kép és nem csöpög semmi. Tegnap szokásosan játszottam de ki írta.a gép hogy 9 GB maradt és természetesen az új frissítést is kiírta valamilyen Windows frissítést de én ki x eltem és nem érdekelt de ki írta hogy mikor frissitse de ki x eltem és nem választottam semmit és most nem kapcsol be. Tudnátok segíteni,?
2017. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mit csináljak? válasza:
Azaz nem csöpög hanem csipog
2017. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!