Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan Gamer számítógép?

Hogyan Gamer számítógép?

Figyelt kérdés
szeretnéke gy gamer gépet és nemtudom h mi tudná fokozni nagyon a játék élményt pl 4 giga ram elég v abból sok kell pl 8 gb v 16?és mien proci ménnél nagyob ghz annál jobb v micsoda?valaki tudna segíteni pontosan?
2011. dec. 22. 17:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hát én biztos hogy nem spórolnám le azt a jó IPS paneles monitort az Intel poci miatt, főleg hogy gamer gépbe semmivel sem lenne jobb az Intel...
2011. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
sztem is! AMD a nyerő!
2011. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
jó az intel de az amd a nyerő az intelt túl spirázák már
2011. dec. 22. 21:29
 14/31 anonim ***** válasza:

"jó az intel de az amd a nyerő az intelt túl spirázák már"


Mos ebbe ne menjünk bele. Nem védeni akarom az intelt, de hidd el a piacon(nem a részesedést nézve, mert akkor egyértelműen nyerő) van helye bőven. Az oké hogy neked jobban megéri az AMD, de az intelt ennyi miatt nem szabad leírni, sőt... Szóval nem akarok belemenni, csak azt akarom hogy ne úgy gondolj az intelre mint valami túl árazott vacakra.

2011. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Igen, nem kell az Intel fikázni mert pl. nincs még olyan AMD proci ami leverte volna a 990XX-et csak annyi..

ezzel azt akarom mondani h mindig is erősebb volt az intel az AMD-nél de nem annyival mint amennyi a teljesítménybe!

2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nem jó az intel, bár pokolian gyors (i7-980x-es procim van, szóval nem a levegőbe beszélek). :)


Ha igazi gamer gépet akarsz összerakni, akkor asus x58 chipkészletes alaplap, Intel i7 extreme proci, 12 GB ram (1866 MHz-től felfelé, amit az alaplap elbír), egy jó ssd (pl. ocz revodrive PCI-Ex 4x 80GB - ez bőven elég az oprendszernek), 2 TB-os vinyó, 2db NVIDIA GTX 580 (SLI).


Ennek az összeállításnak csak egy hibája van: baromi drága lesz.

2011. dec. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Úgy kell ajánlogass egy kihalt foglalatot. Igen az LGA1366 az. 12 giga ram minek? Ahhoz tudom tri kittet érdemes, de gamernek a 6 giga is több mint elég. 1866mhz-s rammal semmit nem érne, az inkább APU mellé lenne jó. Amúgy meg igen két GTX580. Ne zavarjon hogy egy is eszik mint a baj, kb 0%-t ver a HD6970-re teljesítményben, de árban azért többet is.

Szóval amit le írtál egy hatalmas pénz pocséklás és bővíthetőségnél(CPU fronton) 0.

2011. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Elírtam:

kb 10%-t ver a HD6970-re.

2011. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Hart!


Szóval szerinted egy igazi gamer gép mondjuk egy 1155-ös foglalattal rendelkező alaplappal indul; vagy netán AMD alappal kellene kezdeni (esetleg egy AM3+-al), amihez a jelenleg kapható legjobb és legerősebb proci is messze el van maradva az intel "kihalt foglalat"-tal rendelkező procijaival szemben? Szívesen összemérem bárkivel a gépem tudását, akinek ilyen alaplapja van, bármilyen procival is rendelkezik. És akkor kiderül, hogy egy "kihalt foglalat"-tal rendelkező gép hogyan képes a legtöbb asztali gépet a földbe döngölni :)


6 Gb is több, mint elég: meddig?


A Kingston HyperX 1866-os Ramok, amik a gépemben vannak, igen jól teljesítenek (Windows 7 élményindex: 7,8 pont a 7,9 maximumból), szóval nem értem teljesen, miről beszélsz.


Nekem 2 Db HD6970-es videókártyám van, crossfire-be kötve. Nagyon jó, meg szép, DE ha lenne rá lehetőségem, azonnal lecserélném 2 Db 580GTX-re. Mert ott a 10% már nem 10%. Bocs. Egyébként Gamer gépről volt szó, nem arról, mit tudsz megfizetni.

2011. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

16:33


és most azt hiszed vagány vagy mert félmillkás géped van v mi a p*csa?


egy átlag gamer embernek bőven elég az AMD Phenom II X4 8GB Kingston RAM abból is 1333MHz meg egy 6950.

2011. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!