Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan Gamer számítógép?

Hogyan Gamer számítógép?

Figyelt kérdés
szeretnéke gy gamer gépet és nemtudom h mi tudná fokozni nagyon a játék élményt pl 4 giga ram elég v abból sok kell pl 8 gb v 16?és mien proci ménnél nagyob ghz annál jobb v micsoda?valaki tudna segíteni pontosan?
2011. dec. 22. 17:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

ma 16:33

Nem megbántani akarlak, de nagyon elvagy tévedve barátom.

Amúgy igen a 980X-t asztali szinten a másik méregdrága LGA2011-be illeszkedő sandy-e CPU-k verik meg, de azt elfelejted hogy FELESLEGES egy gamer gépbe ahogy a CF meg SLI rendszer is. Am igen a 10-t elírtam (most megnéztem 12). Amúgy a kihaltat minek vegyen? A jövő szempontjából eléggé sz@r dolog, amúgy is az LGA1366 kissé túl van árazva.

Na szóval köszönjük hogy a fél millás gépeddel vagánykodsz: http://www.youtube.com/watch?v=ib2MQHgl6YQ

mint ez a majom itt. Ó basszus csak nem te vagy?

2011. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"A Kingston HyperX 1866-os Ramok, amik a gépemben vannak, igen jól teljesítenek (Windows 7 élményindex: 7,8 pont a 7,9 maximumból), szóval nem értem teljesen, miről beszélsz."


Örülök hogy olyan majom vagy hogy az élmény index alapján döntesz. Elárulom hogy sebesség beli különbség elenyésző. Am az élmény index tök fasza pl egy caviar green vinyó is5,9-t kap és egy velociraptor is 5,9-t. 5,9 felé csak raid tömbbel vagy SSD-vel lehet menni. Tehát teljesen sz@rul skálázódik. Am az 1333mhz-s ram 7,6-t kap.


"Egyébként Gamer gépről volt szó, nem arról, mit tudsz megfizetni."

öcsém komoly vagy. Ha nincs pénze de attól vegye. Zseni vagy, Nobel díjat neki azonnal.


"szóval nem értem teljesen, miről beszélsz. "

A gond az egésszel hogy én értem hogy te mit és hát...


Amúgy megsúgom(bassza meg a Ph!-ról rám ragadt ez) amit te leírtál FELESLEGES, ja és ne kezdj bele hogy meddig mert nézd az architektúrális elavulást is.

Szia, kedves fene se tudja neved!

2011. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Jajj megint előkerült egy pénze van de esze nincs típusú nagyon hozzáértő megmondóember... ettől féltem :D
2011. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót. Hányingerem van attól ha "karácsonyfaégők" vannak aggatva egy gépre, úgy néz ki mint egy kínai vásár. Ettől a nekemsokpénzemvaneszemmegsemmi defektustól meg az életkedvem is elmegy...
2011. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát haver jót nevettem ezeken az elképzeléseken.

Am nem te vagy abban a videóban?

2011. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap akadtam a videóra hát akartam írni kb egy fél oldalt abból hogy miben tévedett szegény, de a youtube-bon nem akartam vitázni.
2011. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Hart (és többiek)!


Utolsó kommentem ehhez a témához fikázások nélkül, utána befejezem, mert nem akarok lealacsonyodni a szintedre.


1. Nem vagyok a barátod.


2. Legelőször pontosan Te írtad, hogy: "...csak azt akarom hogy ne úgy gondolj az intelre mint valami túl árazott vacakra." Ezután nekem ezt írtad: "...amúgy is az LGA1366 kissé túl van árazva." Saját magadnak is ellentmondasz, és ezután kioktatsz másokat?


3. Te firtatod a pénz témát állandó jelleggel, azért mert másnak jobb gépe van mint neked, még nem kell elkeseredni. Mint ahogy a többieknek sem.


4. Engem nem érdekel, kinek milyen gépe van, Én leírtam a véleményem - mint ahogy más is -, hogy szerintem mit jelent a gamer gép (nem olyan gépet, amit félévente foltozgatni kell - ezt vegyél bele, azt vegyél bele... - , nekem az NEM gamer gép).


5. Biztos vagyok benne a leírtak alapján, hogy soha az életbe nem volt szerencséd SLI vagy Crossfire felépítményű géppel találkozni, különben pontosan tudnád mi a különbség a szimpla és egy dupla vagy tripla videokártyával ellátott gép között, és nem írnál ilyen marhaságot: "...elfelejted hogy FELESLEGES egy gamer gépbe ahogy a CF meg SLI rendszer is..."


6. Felőlem az vagánykodik youtube-on, aki akar, nem vagyok rászorulva, hogy ilyen jellegű videókat töltsek fel.


Én jókat röhögtem a válaszokon. És ezzel be is fejeztem.


U.i.: Azért az irigység miatt ne legyen álmatlan éjszakátok :)

2011. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Jaj szegény. Haver elárulok valamit te sötét vagy, nem kicsit. Képzeld el volt szerencsém SLI és CF rendszerhez is és ezek után is azt mondom kerüld. Am azt a nem túlárazottat

főként a sandy bridge értettem mivel az a "menő" foglalat.

Nem vagyok irigy nincs rá okom, viszont te egy nagyképű kis f@rok vagy. Am mielőtt ilyeneket írogatsz nézd meg a piacot is és látnál dolgokat.

Amúgy igazad van te vagy itt az egyetlen hozzá értő mi többiek akik rá világítottunk a lényegre, csak irigykedünk.

Amúgy én alá tudom támasztani érveim is ellentétbe veled. Amúgy meg elárulom hogy nincs olyan játék ami igényel egy VGA-nál többet. Légyszíves mutass olyan játékot aminek full HD felbontás mellett max grafon kevés egy HD6950.

Na szóval duzzoghatsz, de attól nem vagy előrébb és attól még nem lesz igazad.

Pá!

2011. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na jó az előzőt töröld a fejedből.

Arra csak ennyit kellett volna válaszolnom:

:)

2011. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos kénytelen leszek még egy hsz-t írni, pedig tényleg be akartam fejezni, de ezután megígérem, nem írok ide semmit.


Amúgy, amúgy, amúgy... Ahogy olvasom a sorokat, látom felkaptad a vizet egy kicsit (nem baj, inkább Te legyél ideges, mint Én); hidd el, Én nem duzzogok, elvégre nincs rá okom. :)


Játék? Crysis 2. Futtasd full HD-n a 6950-essel, húzd fel az élsímítást is maxra az össze többi csúszkával együtt, utána rájössz, mi volt a szép a 80-as években: a diavetítés. Olyan gyönyörűen fog szaggatni, hogy öröm lesz nézni. Sok sikert :)

2011. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!