Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius Speed Wheel Forcefeedba...

Genius Speed Wheel Forcefeedbackhez kéne nekem eredeti telepítő?

Figyelt kérdés
Ehhez a fajtához kéne,lehetőleg eredeti,hogy kalibrálni is tudjak vele,tudom hogy kidob egy csomó drivert a google,de nem tudom melyik hozzá a jó( [link] -ehhez kellene)
2012. jan. 12. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Szia eredeti lemezem van hozzá de az csak WIN98-hoz jó ellenben a netről a honlapjáról letölthető hozzá XP-s szoftver.A másik nagy probléma az hogy igazság szerint ez egy nagyon régi kormány nekem a mai napig ez van meg már 8 éves annak ellenére hogy a tesztelés során azt írták 2 évnél többet nem bír,azonban Nvidia csipszettes alaplapokon müködni fog de pár óránként kidobja a kormányt azaz eltünik és nem igazán jó ha verseny kellős közepén csak úgy altünik a kormány.Csak Intel csipszettes alaplapokon működik zökkenő mentesen!
2013. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!