Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Indítás után a gép felpörög...

Indítás után a gép felpörög majd 2-3mp után leáll és újraindul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A monitoron még a Bios sem jelenik meg, épp csak felpörögnek a ventillátorok és a vinyó és már áll is le majd újraindul. 3 táppal is próbáltam mert arra gyanakodtam, de szerintem ez már kizárható. Az alaplap + proci párost nemrég kaptam az előző tulajnál hibátlanul működött. Cmos reset megvolt. Mi lehet a gond ?
2012. febr. 3. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

bekapcsoláskor mikor felpörögnek a cuccok,csippan egyet a gép?

mert az jelenti azt hogy minden hardver érintkezik és hogy a perifériákat is érzékeli...

ha nem csippan, akkor valamit rosszul illesztettél...vedd ki a ramokat, tedd vissza, meg ilyenek


ha csippan akkor nem szóltam...

2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a házban amibe raktam nincs speaker így ha lenne hang sem hallanám.
2012. febr. 3. 18:25
 3/21 anonim ***** válasza:
próbáld a többi hardver cserélgetésével,így rájössz a hibára ami valószínüleg hardver hiba.elsők:(ram,vga,proci)
2012. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ram és vga hiba produkálhat ilyen tüneteket ? Procit sajnos nem fogom tudni tesztelni mert nincs másik ilyen foglalatúm.
2012. febr. 3. 19:04
 5/21 anonim ***** válasza:
azt nemtudom,de biztos h hardver hiba.
2012. febr. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A vga a ludas. Azt kivéve már nem indul újra. Erre nem gondoltam volna mivel vadonatúj kártya tegnap vettem ki a dobozból. A baj csak az hogy nincs integrált kari a lapon.
2012. febr. 4. 10:11
 7/21 anonim ***** válasza:
nem indul újra??vagyis vga nélkül?
2012. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
vga nélkül nem. Valószínű bios frissítés kéne hogy felismerje a karit, de azt kép nélkül sajnos nem tudom összehozni.
2012. febr. 4. 23:17
 9/21 anonim ***** válasza:
nem!képet adnia kell akármilyen kártya..
2012. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez nem adott képet. Monitor meg sem mozdult a standby módból. Épp csak felpörögtek a ventik és már indult is újra minden.
2012. febr. 5. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!