Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ATI HD 4670-es videóká...

Carmike10 kérdése:

Van egy ATI HD 4670-es videókártyám (1gb) Windows xp van a gépen (mert csak 2GB ramom van és 2magos 6,2 Gigahc proci) és mikor felraktam az alap cdről az atit meg pár apróságot mellé ugye a videókártya programja régi ezért szeretném frissíteni?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni ez ellen hogy rendesen települjön?

De sehogy nem megy mert mindig egy idő után mikor frissíteném kiírja hogy telepítőcsomag hiba?

az ati oldalról szedtem le a frissítést meg programmal is szedtem le mindig ezt írja ki .


2012. márc. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

2 magos 6,2 gigaherz? :DDD

nem szokás összeadni és az orajelek se számitanak semmit....

inkább a proci nevét irnád le....


a problémádra vissztérve megvan a kártyához az eredeti cd amit adtak? azon rajta vannak az akkori illesztőprogramok és azok biztosan jók!! azzal probáld!

2012. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a veérlőpult, szoftverek telepítése és törlésénél gyaluld le az eredeti régi drivereket, és utána tölts le az ati oldaláról a te kártyádhoz való. Ennek működnie kéne.
2012. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bocsánat:D

összesen 6,2 gigaherces :D

egyenként 3,1 :D

2 magos :)

am felrakoom az eredeti lemezről csak frisssíteni szeretném a videókártyát és akk írni telepítőcsomag hibíát mikor telepítem:D

2012. márc. 7. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Te inkább ne foglalkozz számítógépekkel mert attól a tömérdek égbekiáltó baromságtól amit itt összehordtál még az öreganyám is kimenekül a galaxisból.
2012. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!