Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp probléma (romlik el vagy...

Táp probléma (romlik el vagy normális? )

Figyelt kérdés
Pár napja, amikor bekapcsolom a gépet a táp elkezd ilyen fura zúgó hangot kiadni, sokkal hangosabb mint eddig, de egy kis idő után lehalkúl, de nem olyanra mint régen. Nem tudom, hogy ez normális a korabeli tápoknál, vagy valami baja lehet? Mercury 400W-os táp, van már vagy 2.5-3 éves. Eddig semmi baja nem volt.

2012. márc. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg csak elkopott a csapágy, tipikus hiba.. De jobban járnál ha kicserélnéd, mielőtt elvinné a géped
2012. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mercury az nem minösül tápnak szerintem

hát jó,lene cserélned

milyen a géped?

ugy sejtem böven elviné egy FSP APN 350W os is és az viszonylag nem is drága (talán 300 as is de tudni kéne gépdbehez

2012. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a ventilátor cserére fog szorulni.
2012. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigieket, lehet kicserélem már gondolkodtam rajta. Mellesleg a gépem: Amd x2 5000+ 2.6Ghz, ati hd 3870, 2gb ram.
2012. márc. 19. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Alaplap kimaradt: Asus m2n-e
2012. márc. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!