Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendszeresen újraindul a gép,...

Rendszeresen újraindul a gép, ha sok oldalt nyitok meg mozillán, vagy pl elindítok 1 nagyobb játékot, miért?

Figyelt kérdés

Újraindul, és ezeket írja ki bekapcs után:

A rendszer súlyos hiba után állt helyre.


Hiba paraméterei:

BCCode : 100000d1 BCP1 : AF580438 BCP2 : 00000002 BCP3 : 00000008

BCP4 : AF580438 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 768_1


[link] Ezt a linket adja ki hibajelentésre.


Vinyóm jó, új frissítések, és driverek vannak fent, víruskeresés megvolt.

Újratelepítettem, kb 1-2 hónapig nem volt baj, aztán megint. Ötletek?

[link] Alaplapom, nincs plusz videókártyám, talán ez a gond?



2012. ápr. 22. 13:18
 1/8 cipi8 ***** válasza:

100000d1 BCP1 _ Videókártya driver hiba


A többi kód is a videókártyával kapcsolatos tehát ajánlatos egy másik vagy frissebb drivert telepíteni ha az sem jó akkor vegyél bele egy másik videókarit

2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Többször is frissítettem a drivert az alaplaphoz kapott cd-vel. Máshogy még lehet? Akkor szerintem majd veszek videókártyát.

Köszi a választ, ment a zöld!

2012. ápr. 22. 20:47
 3/8 cipi8 ***** válasza:
Persze hogy lehet pl az alaplap gyártójának az oldalán is megteheted miután megtaláltad az alaplapodat és a drivereket de ott sem mindig a legfrissebb van! Írd meg hogy milyen alaplapod is van pontosan és nézek hozzá valamit, feleslegesen ne vegyél videókártyát!
2012. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az alaplapi integrált van csak, azt hiszem: Nvidia Geforce7025/nForce 630a
2012. ápr. 22. 23:33
 5/8 cipi8 ***** válasza:

[link]


Itt a legfrissebb driver a géped vidikártyájához! Kattints az AGREE & DOWNLOAD gombra és indul a letöltés mielőtt telepíted szedd le a régit és indítsd újra a windowst!


Remélem ezzel megoldódik a probléma!

2012. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldotta meg a problémát, de nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2012. ápr. 24. 19:21
 7/8 cipi8 ***** válasza:
Szia sajnálom hogy nem tudtam sokat segíteni és bocs hogy csak most írok mert az én gépem is megadta magát mert be döglött a vinyóm amin a rendszer volt. Esetleg meg próbálhatnál egy másik videókártyát de ha nincs erre lehetőséged akkor szólj valami szakembernek.
2012. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) Köszi a segítséget azért, sztem megnézetem ott, ahol vettem, van még rá garancia :) Mentek a zöldek!
2012. ápr. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!