Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy erős pc-t...

Szeretnék egy erős pc-t nagyon erős videókártyával, mivel szeretném egyszer korunk játékait maximális felbontásban élvezni, miket ajánlotok, cakkpakk mennyi egy új gép?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy jó dell laptopom van, de szeretnék egy jó asztali gépet is, leginkább játszási célokra. Az eddigi gépeim mindig egy generációval le voltak maradva a kortól.

Szeretnék végre egy olyan gépet, amin gond nélkül lehet tolni maximális felbontásban egy GTA4et, vagy akármi.

Nem vagyok túl nagy szaki a PC világában, ezért is kérek tanácsokat.

Körülbelül mennyibe kerül venni egy új gépet? Egyben, vagy részenként érdemes megvenni? Mire figyeljek?



2012. ápr. 30. 16:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jól hangzik.
2012. ápr. 30. 20:08
 22/27 anonim ***** válasza:
170-ból össze raksz 1 olyan gépet amibe van: i7 2600k, gtx560 ti,corsair 8gb, fsp aurum gold.Ami olyan 4 évig lazán ki bírja, söt .És azon nincs mi meg akadna. :]
2012. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Gamer gépbe minek i7? Felesleges. GTX560nál a 7850/7870 jobb vétel...
2012. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Minek bele i7? Komolyan mondjuk hogy maxon menjenek a játékok, sose kelljen vele sz arakodni, és hohgy egy jó darabon, el tartson.
2012. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Valóban mint írtam már az i5 is túl sok de az mégis ha van pénz és nem gondolkodik az ember 1nél több/fullhd-nál nagyobb felbontásban akkor mivel a vga se eszi el a pénzt még reális.
2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Norbi658441 ***** válasza:
Figyelj,legegyszerűbb,ahogyan én is csináltam bemész egy olyan boltba,ahol külön alkatrészeket tudsz venni,ott megkérdezed az eladót és megmondja mennyibe kerül,milyen alkatrészekkel.Én is személy szerint ugy mentem be,hogy egy erős gépet szeretnék összerakatni 100euróig cakompakk monitorral és billzettel és márt 1éve megvan a gépem de még csalódást nem okozott.Nekem elmondta,hogy milyen alkatrészek lesznek benne,ha valami nem tetszett akor megmondtam és pl néztünk másikat,mint pl a processzor,és a végeredmény egész jó lett.
2014. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!