Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülne kb, ha...

Mennyibe kerülne kb, ha mindent le akarnék cserélni a gépben, vinyót leszámítva? Tudom ez így meredek kérdés, de nem kell nekem semmiféle csúcstechnika, simán csak működjön rendesen a gép. Most minden nagyon régi és sok vele a bajom.

Figyelt kérdés
Csak kb érdekelne.
2009. júl. 1. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát rendesen működjön ajánlott egy 2 magos proci,és minden legyen benne új,mondjuk nem kell csúcstechnika:D ahogy írtad euronics üzletlánc vagy valami hasonl össze vannak rakva a gépek 100 ezerért működőképest veszel(vinyóval) ami csöppet nem régi!Monitor,egér,billentyűzet,nyomtató olyan 50 ezer.Kompletten kb.150 ért elfogadható gépet vehetsz!
2009. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Áh monitor, billentyűzet, egér na meg nyomtató, ezek vannak... Vinyót nem vagyok hajlandó újat venni, mert csak pár hónapja cseréltem!:) Szóval azon kívül minden régi vackot, ami abban a dobozban van a lábamnál..:)))

Reméltem hogy azért nem annyira vészes... 100 nekem most nagyon sok.


Köszönöm a választ!

2009. júl. 1. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
50-60 ezerből is kijön egy tök jó gép, múltkor pont egy 4 magos (!!!) konfigot összeszedtem és 58 ezer Ft-ra jött ki.
2009. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
P4-es elég jó gépek vannak 30EFt magasságában. Akár 3GHz-esek is. Nem olyan rosszak azért azok...sőt!
2009. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez már egy fokkal jobban hangzik...:)
2009. júl. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!