Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért mondja mindenki hogy az...

Mért mondja mindenki hogy az IPS panel jobb a TN-nél?

Figyelt kérdés
Hallgattam a többségre megvettem; (Dell) a jobb alsó sarkában beszűrődő fehér fény miatt ami leginkább feketén látszik, de nem feketén is szemből nézve kontraszthiányos a sarka. Csalódott vagyok, nem ezt vártam. Ez normális?
2012. júl. 15. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan látványos azért a jelenség, csak én pont ezért vettem meg mert nem akartam a sarkoknál színveszteséget 23 colosnál. Legalább szemből nézve nem. De pont megkaptam, és legalább drágán. Több mint 50ezer volt...
2012. júl. 15. 08:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez nem tetszik, a TN még annyira sem tetszene.

Én pl az utolsó TN-es monitoromat a nagyon rossz függőleges látószögek és a rossz színátmenetek miatt adtam el, vettem egy C-PVA paneles Samsungot, ami még eléggé az alja a jobb paneleknek, de már ez is sokkal jobb mint a TN volt, szóval TN soha többet.


Amúgy kérdező ez az 50ezres kategória a prémium panelesknél belépő szintnek számít, szóval csodát nem kell tőlük várni, de a TN-től mindenképpen jobb. Főleg látószögekben meg színekben.

2012. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp azt mondom hogy nem jobb, sőt rosszabb mint a volt Tn-esem. Ez még szembe nézve is veszít a színéből, a kontrasztból...
2012. júl. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!