Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap vásárláskor mire kell...

Alaplap vásárláskor mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, milyen felszereltségű legyen az alaplap?

Tudom, hogy a proci foglalatnak passzolnia kell (1155).

Leírom a konfigot is, amihez kellene:

i5 2320

8gb 1333 ddr3 kingmax

hd 7850 2gb

Chieftec ctg 500w (ingyen kapom)

wd caviar blue 500gb sata3

mtech m18

dvd író/olvasó még nem tudom, milyen legyen



2012. aug. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyiért kell lap?
2012. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy milyen felszereltségű legyen. Kell e usb3, esetleg előlapi usb3, optikai kimenet, e-sata, sata3, elég 2 darab memóriafoglalat vagy több kell, hány darab pci csatoló kell stb...

Alap felhasználásra elég bármelyik 1155-ös alaplap, igényeid szerint nézelődj, legolcsóbb lapok 10k körül indulnak, de 20k környékén már komoly felszereltségű alaplapot kapsz.

Pl. olcsóbb: [link]

drágább: [link]

2012. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felőlem 30 ezer is lehet, csak megérje az árát.

Köszi a válaszokat.

2012. aug. 5. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam, az igényeidhez kell választani alaplapot, a 10 000 forintos is ugyanúgy biztos alapja lehet egy rendszernek, csak nincs rajta usb3, crossfire támogatás stb...

Valami elképzelésed azért legyen, mert ennyi erővel 50 000 forintos alaplapot is vehetsz, mert megéri az árát.

2012. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!