Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez? (videokártya gond)

Miért van ez? (videokártya gond)

Figyelt kérdés

Olyan gondjaim vannak mostanában a géppel hogy bizonyos színeknél a kép olyan mintha egy nagy csomó alig látható fehér pöttyök vibrálnának a képen . Akkor ha interneten egy Full HD klipet nézek akkor ha azt kicsibe nézem akkor gyönyörű a kép de viszont ha ki nagyítom akkor meg már olyan fakó színei vannak olyan furcsa.

A monitor biztosan nem rossz

Akkor a flash player sem lehet gond mert le töltöttem a legfrissebbet!

És olyan gondjaim vannak még hogy eddig tökéletesen ment a felbontás 16:10 (1440 * 900)-on most meg csak 1280*960-on megy csak és nem engedi felhúzni 1440*900-ra

Nem tudom mi lehet a gond A videó kártyám Nvidia geforce gt430 2gb valaki tudja mit kéne tennem? ja és xp sp2-t használok


2012. aug. 11. 16:45
 1/4 anonim válasza:
Alapból az XP probléma lehet, megérné újrahúzni Win7-re. Utána pedig a legfrissebb drivert leszedni, és azzal mennie kéne a max felbontásnak.
2012. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem majd megpróbálom mert amúgy a videokártya csak 1hónapos
2012. aug. 11. 16:47
 3/4 slakat ***** válasza:
Szerintem is az xp lesz a hunyó.
2012. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem csak eddig nem bírom felrakni mert még nincs meg az új ram a gépbe (4gb) és 512-re nem fogok még most win7-et rakni majd szeptemberbe azért köszi
2012. aug. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!