Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért istenítik annyira a...

Miért istenítik annyira a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Nekem XP-m van és mindenre megfelel valahogy nem érzem azt hogy muszáj lenne váltanom Win7-re.

2012. szept. 15. 18:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
nekem 4 giga rammal van XP-m, nem mondom hogy nem jó a Windows 7, de nekem nem jött be. Ettől még nem rossz!
2012. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Akkor most akik a windows 7 pártiak azok win7 vérpistikék ? Mert már a win 8 is megjelent :D
2012. szept. 15. 20:33
 13/30 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű.

Először is a Win8 még nem jelent meg, csak elkészült.

Másodszor, a Win7-ben az XP-hez képest csak pozitív fejlesztések vannak, semmibe nem tudtam belekötni, tetszik a 7 úgy ahogy van.

Win7 és Win8 között viszont már nem így van. Van amiben a Win8 nem tetszik annyira mint a 7. Pl ez az érintőkijelzőre való kezdőképernyő, amit ránk erőszakolnak, a gadgetek elvétele, az aero elvétele stb...

2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 algopirin ***** válasza:

Vitatkozni nem fogok de nekem ez a véleményem és kész...

8as még egy dolog nekem még túl korai de ha oda kerül a sor hogy tényleg működik rendesen, vannak driverek mindenhez ami kell, azok a programok amik nekem kellenek stabilan és megbízhatóan működnek rajta és persze gépem is van hozzá ami indokolja a váltást nem fogok leragadni a 7esnél ha a másik jobb és fejlettebb.

Xp-t sokáig használtam mert az volt, amíg nem teljesültek a fenti feltételek 7esre se váltottam, 7esen azért a mai napig is vannak driver problémák főleg 64biten de mindenre lehet megoldást találni valamit valamiért.

2012. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

előző vok:

nekem volt Windows 7 , de sokszor lefagyott, pedig nem hiányolhat ramot /4 gb / azóta xp-m van, teli minden sz@**al, és nem lassú, nem is fagy, minden JÓO

2012. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ha nálad a 7 fagyott, akkor ott vagy összekutyultál valami szoftvereket, vagy hardver hiba van.

Én RC kora óta használom a 7-est, és soha nem fagyott le. Egyszer volt olyan hogy néha kékhalált dobott, de mint az utólag kiderült, hibás RAM-jaim voltak, azért csinálta.

2012. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

nekem is szok az XP kékhalált dobni...

azért mert nincs rendes videokártyám, csak Integrált

2012. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Attól még nem kellene kékhaláloznia mert integrált a VGA.

Ha kékhalál van, akkor ott valami hiba van. Jobb esetben csak szoftveres összeakadás, vagy rossz driver stb, rosszabb esetben hardver hiba.

2012. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 P.O.C. ***** válasza:
Azért biztosan nem, esetleg azért mert túl sokat vársz attól az IGP -től.
2012. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Az XP még az ablakok megjelenítést sem a GPU-ra bízza, úgy mint az aero a 7-ben, szóval szinte mindegy milyen VGA van alatta, csak adja a képet. Úgyhogy amiatt nem lehet kékhalál csak mert integrált, más lesz ott a háttérben.
2012. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!