Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer konfig miatt lenne...

Gamer konfig miatt lenne szükségem felvilágosításra az alaplappal kapcsolatba, részletek lent!?

Figyelt kérdés
A konfigom a következő: i7 3770 ati 7950 12gb ram 2db 1TB hdd 600w chieftec táp és ehhez van egy gigabyte z68x-ud3h-b3 alaplap. A kérdésem az alaplapra vonatkozik hogy a processzor és a videókártya ki tudja-e hozni a maximumot ezzel a lappal? Vagy lenne érezhető különbség egy jobb alaplappal játékok közben? Vagy ez egy jó alaplap ehhez a konfighoz? Mert nem vennék újat ha nem muszáj. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. szept. 30. 16:24
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Jó lesz.
2012. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a gép is valószínű mindent fog vinni maxon, de a helyedben én inkább ruháznék be egy i5 k szériás procira egy jó hűtővel és még mindig maradna annyi, hogy 7970re teljen.

Szép az i7, de igazából egy i5 is bőven elég ha játék a fő szempont, de mint mondtam ezzel sem lesz bajod egy ideig csak hát lehet még játék szempontjából jobb.

2012. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. A konfigom már megvan, igazából csak az alaplapot akartam kérdezni hogy elég-e a procinak meg a videókártyának. Vagy lenne számottevő különbség játékokban egy jobb alaplappal?
2012. szept. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!