Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a videokártya...

Mi lehet a gond a videokártya hibája?

Figyelt kérdés
Van egy MSI 8800GTS 320mb-os vga. A régi vga-t 8400GS 512mb vga-t kivettem, beraktam a 8800GTS-t tápcsatikat rákötöttem, és indításnál fekete képernyő jelentkezik. BIOS-ba sem tudok belépni! WIN 7 HOME BASIC az op rendszer!

2012. okt. 1. 16:04
 1/9 JuhászDork ***** válasza:
Milyen tápod van?(lehet a táp kicsi, a gts kb 100W-al többet eszik)
2012. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

400w-os, de a mindent lekapcsoltam a tápról, csak a vinyó, alaplap meg a kártya volt rákötve, a vga hűtése működik rendesen pörög a ventilátor


VGA képe: [link]

2012. okt. 1. 16:10
 3/9 JuhászDork ***** válasza:

ha van rá lehetőséged akkor próbál ki egy másik gépben.

remélem nem rossz a kártya mert egy szép darab,és még ma is elég jól teljesít. kár lenne érte.

szurkolok!

2012. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos másik gépben nem tudom kipróbálni :/ Talán az a gond, hogy a 8400gs-nek fent van a driver-je?
2012. okt. 1. 16:18
 5/9 JuhászDork ***** válasza:
ha a biosig nem jut el akkor 100% hogy nem az a gond.
2012. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem csinál az ég világon a kártya, bekapcsolom a gépet, beadja a fekete képernyőt és kész...de a 8400gs- tökéletesen működik eddig semmi panasz nem volt rá! Szóval még azt is mondhatom szerintem, hogy az alaplap sem a hibás...
2012. okt. 1. 16:44
 7/9 JuhászDork ***** válasza:
nincs más lehetőség. legrosszabb esetbe vidd el egy számítógípes boltba és próbáltasd ki.
2012. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani, hogy amikor bekapcsolom a gépet (8800GTS VGA-ról van szó) akkor a képernyő fekete és a monitor gomb melletti led villog!
2012. okt. 2. 09:35
 9/9 Peti7 ***** válasza:
ÓÓÓÓÓ ezt eddig mért nem mondtad?amikor olvastam a válaszokat akkor már eszembe jutott,de most már biztos vagyok benne.A monitor nem kap jelet a videókártyától,jól dugtad be a vezetéket?Bedugtad egyáltalán?Ha jól dugtad be akkor vegyél egy újat sztem párszáz forint.
2014. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!