Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem! De eddig nem...

Erik-son kérdése:

Lefagy a gépem! De eddig nem csinálta, csak tegnap óta amikor véletlen megszakítottam egy driver update-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap frissítgettem néhány driver-t (DriverGenius) és haverjaim fenn voltam és egy frissítés közben kinyomták a gépet (mert ez olyan vicces na mindegy -.-).

És másnap (ma) néha rájön, hogy így befagy a kép, megáll a hang, mindenről, pl. skypról lemegyek (haverok mondják) és így marad. Újraindítom, akkor néha kiír valami kék háttérben fehér betűkkel dolgokat, ami között lehet ugrálni. Akkor ebből kilépek, megint jó, aztán egy fél óra múlva megint megcsinálja ezt.

Mi lehet ez? mit csináljak vele?



2012. okt. 20. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Táp, memória, alaplap, merevlemez: ezek okozhatják.

Teszteld le.

2012. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most látom, kékhalál is van, akkor ezt olvasd el, benne van a megoldás.

[link]

2012. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát a tápot és a merevlemezt kizárnám, mert a táp az 5 éve jól szolgál, és szerintem akkor az egész gép kikapcsolna ha az a rossz, a merevlemezre pedig a HDsentinel nem ír semmi rosszat, kicsit meleg, de nem igazán. Maradt az alaplap, vagy memória, akkor ma elmegyek valami guruhoz és megnézetem :) Köszönöm a választ :)
2012. okt. 22. 11:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Driver Genius Professional Edition (magyar nyelvi fájlt tartalmazza!)

Verzió: 11.0.0.1136 (2012. júl. 02)

Méret:13.69 MB

OS: Operációs rendszer: Windows 2000/XP/2003/Vista/XP x64/Server 2003 x64/Vista x64/Windows 7/Windows 7 x64/Windows Server 2008/Windows Server 2008 x64/Windows 8/Windows 8 x64


[link]


[link]

és használod hozzá, az angol verzió (v.11) "okosítását".....

2012. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!