Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szinte már használni se tudom...

Salisbury90 kérdése:

Szinte már használni se tudom a gépem. Segítség?

Figyelt kérdés
Helló, elég nagy gond van a gépemen. Amikor bekapcsolom a gépem akkor hihetetlen lassú, rengetek program be se tölt töltéskor. Ha skypet akarom megnyitni semmi, ha msn-t semmi, szinte semmilyen program nem indul el. Fura módon a mozilla firefox bejön, de amint leakarok tölteni egy képet, vagy egy fájlt lefagy, + még ha már 2 oldalt töltök be egyszerre meghal a gépem. A sajátgépet megnyitom évekig tölt és semmi se jön be. Ha a merevlemezről akarok indítani valamit egy másik mappából(pl Dokumentumok)kell megnyitnom pl hogy D:\valami, más hogy nemmegy, és ami nagyon rossz, hogy amikor kikapcsolnám, nemkapcsol ki,csak van, és úgy kell kinyomnom. Nem rossz gép ez, nem is lassú, de valami történt vele, eddig nem volt ilyen, a játékok se jönnek be. Újratelepíteni nemigen fogom mert nem alkalmas pár dolgom hozzá. Ötlet??

2012. nov. 26. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én ötletem egy szakember aki türelmes

nagy a baj sajna

2012. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ötletek:

Bekaptál egy vírust.

Felgyűlt a szemét.

Ritkán töredezettségmentesítesz.

Túl sokszor nyomtad ki szabálytalanul.


Készíts egy live Linux CD-t, vagy vegyél egy új merevlemezt, és arra tegyél egy operációs rendszert.

2012. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!