Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia U okostelefonomat...

Sony Xperia U okostelefonomat nem ismeri fel a számítógépem, pedig már több mindennel próbálkoztam (részletek lent). Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

A gép op. rendszere xp, amikor csatlakoztatom a telefont, az Új hardver varázsló 'MTP Device' néven ismeri fel, de a szoftvert nem képes telepíteni. Utánaolvasás után letöltöttem a Sony PC Companiont, aztán próbálkoztam -ismét az Új hardver varázslóval- a 'haladóknak' telepítés során a Companiont tartalmazó mappát megadni keresési helyként. Nem jött be. Ezután megpróbáltam a Companion által felkínált csatlakoztatást, mindent az útmutatás szerint csináltam, de a végén 'nem tudott kapcsolódni a telefonhoz'.

Úgy látom, mostanában sok a hozzám hasonló új Xperia U-tulaj, kíváncsi vagyok, rajtam kívül találkozott-e még valaki ezzel a problémával...ha igen, remélem megtalálta a megoldást, és megosztja velem. :)



2012. dec. 22. 20:54
1 2
 11/14 Msendy válasza:
Az utolsó válaszolónak :) köszönöm szépen, egyből működött :)))
2013. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
#10 válaszoló ötletével végre működik, nem értem, hogy lehetett ennyire megbonyolítani ennek a működését.
2014. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Úgy csináltam ahogy a 10-es válaszoló írta, de semmi sem változott. Elindítottam a PC Compationt, de ugyanúgy nem engedte a csatlakozást. Ti hogy csináltátok?
2014. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ott az Airdroid :)
2015. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!