Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom formatalni a D:/-t,...

Nem tudom formatalni a D:/-t, mar probaltam de azt irja h nem lehet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem, hogy formatalni nem tudja de meg nem is nyitja meg mert kiirja h nincs formatalva.

Nem reg telepitettem a Windows Xp-t. Bar nem tudom, hogy mert ezen kivul meg azzal is van problemam, h minden ami a gepen volt a C:/-en (amire windost raktam) meghagyta az osszes regi fajlt es mappat ami a teleites elott is rajta volt. Szoval ha valaki nagyon halas lennek ha valaki segitene. Elore is koszonom!


2009. aug. 26. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Sajátgép"ről pedig le lehet formázni a D-t! Nincs véletlenül a D-re telepítve a windows, olyankor nem engedi!?

Amúgy meg windows telepítés előtt le kell formázni azt a meghajtót, ahol a win fog lenni. Lehet ez nem történt meg és ezért vannak meg a régi fájlaid is.

2009. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van abban, lekellett volna formazni mielott rarakom a windowsot. Viszont a C-n van a windows az biztos. A D-t meg akarhanyszor probalom leformazni, nem tudom. Amugy nem tudsz valami programot amivel leformazna?
2009. aug. 26. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a C-n azért maradtak meg a fájlok, mert nem formáztad, windows telepítés előtt. Ne sajátgépből próbáld megformázni hanem pl windows telepítő cd-vel.
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Programot nem tudok, de én először megpróbálnám parancssorból (format D:), vagy csökkentett módú windowsból.

Mit ír ki, miért nem lehet formázni??

2009. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

%SystemRoot%\system32\compmgmt.msc /s

Lemezkezelő

jobb katt a formázandó partícióra

formázás

2009. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most nincs nallam a telepito cd, kolcsonadtam. Anelkul nem lehet. De engem inkabb a D zavar ahol 1 csomo ures hely van, de nem tudom hasznalni. A C-n meg kb annyi heky van mind ezelott, me minden maradek rajta van. Nem tom mit csinaljak.

Azert koszi, hogy segiteni probalsz.

2009. aug. 26. 20:32
 7/12 A kérdező kommentje:

Parancssorral nem sem megy.

20:32-es probaltam azt is, de sikertelenul.

2009. aug. 26. 20:36
 8/12 A kérdező kommentje:

Amugy azt irja ki h: The format did not complete successfully.

De volt mikor vlmi olyant irt h : Unable to format.

2009. aug. 26. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Töröld a partíciót, hozd létre újra, utána próbáld formázni! (compmgmt.msc)
2009. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha sikerül, a C-n legyen a rendszer, a saját mappáidat tedd a D-re, sokkal biztonságosabb, ha nincsek egy meghajtón.
2009. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!